Gembird EE3-U3S-3 Skriňa na pevný disk čierna 3,5"
Kód: DIAGEMKIE0002Podrobný popis
Gembird EE3-U3S-3 Skriňa na pevný disk čierna 3,5"| DC-in konektor | Áno |
| USB pripojenie | Áno |
| Konektor USB | USB typ B |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pohlavie USB konektora | Samica |
| Počet USB portov | 1 |
| Čipset | JMS578 |
| Rýchlosť prenosu dát | 4,8 Gbit/s |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Dodávané káble | USB |
| Skrutkovač v balení | Áno |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Hĺbka balenia | 235 mm |
| Výška | 30 mm |
| Šírka balenia | 75 mm |
| Hmotnosť | 235 g |
| Hĺbka | 110 mm |
| Šírka | 198 mm |
| Výška balenia | 230 mm |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Výstupný prúd adaptéru | 2 A |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie adaptéru | 12 V |
| Typ zdroja | AC |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | SATA |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 1 |
| Veľkosť zálohovacieho disku | 3.5" |
| Počet 3,5" pozícií | 1 |
| Typ produktu | Kryt HDD |
| Materiál | Hliník |
| Farba | Čierna |
| On/off vypínač | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
| HS kód | 84733080 |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 20 kusov |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 490 mm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 400 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 480 mm |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD pockets |
|---|---|
| EAN: | 8716309097604 |
| DC-in konektor: | Áno |
| USB pripojenie: | Áno |
| Konektor USB: | USB typ B |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pohlavie USB konektora: | Samica |
| Počet USB portov: | 1 |
| Čipset: | JMS578 |
| Rýchlosť prenosu dát: | 4,8 Gbit/s |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Dodávané káble: | USB |
| Skrutkovač v balení: | Áno |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Hĺbka balenia: | 235 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Šírka balenia: | 75 mm |
| Hmotnosť: | 235 g |
| Hĺbka: | 110 mm |
| Šírka: | 198 mm |
| Výška balenia: | 230 mm |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Výstupný prúd adaptéru: | 2 A |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie adaptéru: | 12 V |
| Typ zdroja: | AC |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | SATA |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 1 |
| Veľkosť zálohovacieho disku: | 3.5" |
| Počet 3,5" pozícií: | 1 |
| Typ produktu: | Kryt HDD |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Čierna |
| On/off vypínač: | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
| HS kód: | 84733080 |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 20 kusov |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 490 mm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 400 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 480 mm |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
