Seagate SkyHawk AI pevný disk 32 TB 512 MB 3.5" Serial ATA III
Kód: DIASEAHDD0180Podrobný popis
Seagate SkyHawk AI pevný disk 32 TB 512 MB 3.5" Serial ATA III| Model | HDD |
| Počet kanálov AI | 32 |
| Limit pracovného zaťaženia | 550 TB/rok |
| Prenosová rýchlosť rozhrania pevného disku | 6 Gbit/s |
| Rozhranie | Serial ATA III |
| Veľkosť pevného disku | 3.5" |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 2500000 h |
| Veľkosť vyrovnávacej pamäte úložného priestoru | 512 MB |
| Kapacita pevného disku | 32 TB |
| RV senzory | Áno |
| Komponent pre | Sledovací systém |
| 24/7 prevádzka | Áno |
| Počet štart / stop cyklov | 600000 |
| Trvalá prenosová rýchlosť pevného disku | 285 MiB/s |
| Šírka | 101,8 mm |
| Hĺbka | 147 mm |
| Výška | 26,1 mm |
| Hmotnosť | 695 g |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 1,2 W |
| Spotreba energie (v pokoji) | 6,7 W |
| Spotreba energie (zápis) | 8,2 W |
| Spotreba elektrickej energie | 7,72 W |
| Spotreba energie (čítanie) | 8,2 W |
| Počiatočné napätie | 2 A |
| Prevádzkové napätie | 5 / 12 V |
| HS kód | 84717050 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 10 - 60 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDDs |
|---|---|
| Model: | HDD |
| Počet kanálov AI: | 32 |
| Limit pracovného zaťaženia: | 550 TB/rok |
| Prenosová rýchlosť rozhrania pevného disku: | 6 Gbit/s |
| Rozhranie: | Serial ATA III |
| Veľkosť pevného disku: | 3.5" |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 2500000 h |
| Veľkosť vyrovnávacej pamäte úložného priestoru: | 512 MB |
| Kapacita pevného disku: | 32 TB |
| RV senzory: | Áno |
| Komponent pre: | Sledovací systém |
| 24/7 prevádzka: | Áno |
| Počet štart / stop cyklov: | 600000 |
| Trvalá prenosová rýchlosť pevného disku: | 285 MiB/s |
| Šírka: | 101,8 mm |
| Hĺbka: | 147 mm |
| Výška: | 26,1 mm |
| Hmotnosť: | 695 g |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 1,2 W |
| Spotreba energie (v pokoji): | 6,7 W |
| Spotreba energie (zápis): | 8,2 W |
| Spotreba elektrickej energie: | 7,72 W |
| Spotreba energie (čítanie): | 8,2 W |
| Počiatočné napätie: | 2 A |
| Prevádzkové napätie: | 5 / 12 V |
| HS kód: | 84717050 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 10 - 60 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
