Western Digital Blue pevný disk 2 TB 7200 ot/min 256 MB 3.5" SATA
Kód: DIAWESHDD0096Podrobný popis
Western Digital Blue pevný disk 2 TB 7200 ot/min 256 MB 3.5" SATA| Kapacita pevného disku | 2 TB |
| Model | HDD |
| Vymeniteľný za prevádzky | Nie |
| Veľkosť pevného disku | 3.5" |
| Veľkosť vyrovnávacej pamäte úložného priestoru | 256 MB |
| Rozhranie | SATA |
| Rýchlosť otáčok pevného disku | 7200 ot/min |
| Komponent pre | PC |
| Šírka | 101,6 mm |
| Hĺbka | 147 mm |
| Hmotnosť | 450 g |
| Výška | 26,1 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| HS kód | 84717050 |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7, Windows 10, Windows 8.1 |
| Upozornenia | Do not expose to high temperatures or moisture., Do not drop and avoid strong impacts., Do not open or disassemble. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDDs |
|---|---|
| EAN: | 718037877501 |
| Kapacita pevného disku: | 2 TB |
| Model: | HDD |
| Vymeniteľný za prevádzky: | Nie |
| Veľkosť pevného disku: | 3.5" |
| Veľkosť vyrovnávacej pamäte úložného priestoru: | 256 MB |
| Rozhranie: | SATA |
| Rýchlosť otáčok pevného disku: | 7200 ot/min |
| Komponent pre: | PC |
| Šírka: | 101,6 mm |
| Hĺbka: | 147 mm |
| Hmotnosť: | 450 g |
| Výška: | 26,1 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| HS kód: | 84717050 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7, Windows 10, Windows 8.1 |
| Upozornenia: | Do not expose to high temperatures or moisture., Do not drop and avoid strong impacts., Do not open or disassemble. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
