Western Digital Purple pevný disk 2 TB 3.5" SATA
Kód: DIAWESHDD0162Podrobný popis
Western Digital Purple pevný disk 2 TB 3.5" SATA| Kapacita pevného disku | 2 TB |
| Limit pracovného zaťaženia | 180 TB/rok |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 1000000 h |
| Veľkosť pevného disku | 3.5" |
| Hladina hluku v pokoji | 21 dB |
| 24/7 prevádzka | Áno |
| Model | HDD |
| Rozhranie | SATA |
| Komponent pre | Sledovací systém |
| Šírka | 101,6 mm |
| Hmotnosť | 450 g |
| Výška | 26,1 mm |
| Hĺbka | 147 mm |
| Spotreba energie (zápis) | 3,8 W |
| Spotreba energie (čítanie) | 3,8 W |
| Spotreba energie (v pokoji) | 3,2 W |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| HS kód | 84717050 |
| Maximálny počet podporovaných kamier | 64 |
| Upozornenia | Do not expose to high temperatures or moisture., Do not drop and avoid strong impacts., Do not open or disassemble. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDDs |
|---|---|
| EAN: | 718037896199 |
| Kapacita pevného disku: | 2 TB |
| Limit pracovného zaťaženia: | 180 TB/rok |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 1000000 h |
| Veľkosť pevného disku: | 3.5" |
| Hladina hluku v pokoji: | 21 dB |
| 24/7 prevádzka: | Áno |
| Model: | HDD |
| Rozhranie: | SATA |
| Komponent pre: | Sledovací systém |
| Šírka: | 101,6 mm |
| Hmotnosť: | 450 g |
| Výška: | 26,1 mm |
| Hĺbka: | 147 mm |
| Spotreba energie (zápis): | 3,8 W |
| Spotreba energie (čítanie): | 3,8 W |
| Spotreba energie (v pokoji): | 3,2 W |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| HS kód: | 84717050 |
| Maximálny počet podporovaných kamier: | 64 |
| Upozornenia: | Do not expose to high temperatures or moisture., Do not drop and avoid strong impacts., Do not open or disassemble. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
