Western Digital Purple Pro WD122PURP pevný disk 12 TB 7200 ot/min 512 MB 3.5" Serial ATA III
Kód: DIAWESHDD0189Podrobný popis
Western Digital Purple Pro WD122PURP pevný disk 12 TB 7200 ot/min 512 MB 3.5" Serial ATA III| Veľkosť vyrovnávacej pamäte úložného priestoru | 512 MB |
| Priemerná prenosová rýchlosť pevného disku | 272 MB/s |
| Kapacita pevného disku | 12 TB |
| Model | HDD |
| Rýchlosť otáčok pevného disku | 7200 ot/min |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 2500000 h |
| Veľkosť pevného disku | 3.5" |
| Rozhranie | Serial ATA III |
| Komponent pre | Server / pracovné stanice |
| Hĺbka | 147 mm |
| Šírka | 101,6 mm |
| Výška | 26,1 mm |
| Hmotnosť | 750 g |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 5 - 65 °C |
| Upozornenia | Do not open or disassemble., Do not expose to high temperatures or moisture., Do not drop and avoid strong impacts. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDDs |
|---|---|
| EAN: | 718037901299 |
| Veľkosť vyrovnávacej pamäte úložného priestoru: | 512 MB |
| Priemerná prenosová rýchlosť pevného disku: | 272 MB/s |
| Kapacita pevného disku: | 12 TB |
| Model: | HDD |
| Rýchlosť otáčok pevného disku: | 7200 ot/min |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 2500000 h |
| Veľkosť pevného disku: | 3.5" |
| Rozhranie: | Serial ATA III |
| Komponent pre: | Server / pracovné stanice |
| Hĺbka: | 147 mm |
| Šírka: | 101,6 mm |
| Výška: | 26,1 mm |
| Hmotnosť: | 750 g |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 5 - 65 °C |
| Upozornenia: | Do not open or disassemble., Do not expose to high temperatures or moisture., Do not drop and avoid strong impacts. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
