Western Digital Purple Pro WD240PURP pevný disk 26 TB 7200 ot/min 3.5" Serial ATA III
Kód: DIAWESHDD0197Podrobný popis
Western Digital Purple Pro WD240PURP pevný disk 26 TB 7200 ot/min 3.5" Serial ATA III| Komponent pre | Sledovací systém |
| Model | HDD |
| Kapacita pevného disku | 26 TB |
| Priemerná prenosová rýchlosť pevného disku | 287 MB/s |
| Prenosová rýchlosť rozhrania pevného disku | 6 Gbit/s |
| Veľkosť pevného disku | 3.5" |
| Rýchlosť otáčok pevného disku | 7200 ot/min |
| Rozhranie | Serial ATA III |
| Šírka | 101,6 mm |
| Hĺbka | 147 mm |
| Výška | 26,1 mm |
| Hmotnosť | 690 g |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Záručná lehota | 5 rok / roky |
| Certifikácia | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 65 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDDs |
|---|---|
| EAN: | 718037905525 |
| Komponent pre: | Sledovací systém |
| Model: | HDD |
| Kapacita pevného disku: | 26 TB |
| Priemerná prenosová rýchlosť pevného disku: | 287 MB/s |
| Prenosová rýchlosť rozhrania pevného disku: | 6 Gbit/s |
| Veľkosť pevného disku: | 3.5" |
| Rýchlosť otáčok pevného disku: | 7200 ot/min |
| Rozhranie: | Serial ATA III |
| Šírka: | 101,6 mm |
| Hĺbka: | 147 mm |
| Výška: | 26,1 mm |
| Hmotnosť: | 690 g |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Záručná lehota: | 5 rok / roky |
| Certifikácia: | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 65 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
