Bezdrôtová náhlavná súprava SONY PS5 ELITE čierna
Kód: KSLSONSLU0011Podrobný popis
Bezdrôtová náhlavná súprava SONY PS5 ELITE čierna| Stíšenie mikrofónu | Áno |
| Audio výstup (mini jack) | Áno |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Audio systém | Stereo 2.0 |
| Typ slúchadiel | Stereofónne, Na uši |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Typ produktu | Slúchadlá |
| Štýl nosenia | Závesný |
| Odporúčané použitie | Hranie |
| Spolupracuje so službou PlayStation Link | Áno |
| maximálny čas prevádzky | 30 hodín |
| Farba | Čierna |
| Maximálny dosah | 10 m |
| Redukcia šumu | Pasívne |
| Bluetooth | Áno |
| Hmotnosť | 347 g |
| Kompatibilita so systémom iOS | Áno |
| Kompatibilita so systémom Android | Áno |
| Kompatibilita so systémom Mac OS | Áno |
| Kompatibilný so systémom Windows | Áno |
| Balenie batérií | Áno |
| Doba nabíjania | 10 min = 2 h práce |
| Upozornenia | The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself., Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit., The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 711719590101 |
| Stíšenie mikrofónu: | Áno |
| Audio výstup (mini jack): | Áno |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Audio systém: | Stereo 2.0 |
| Typ slúchadiel: | Stereofónne, Na uši |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Typ produktu: | Slúchadlá |
| Štýl nosenia: | Závesný |
| Odporúčané použitie: | Hranie |
| Spolupracuje so službou PlayStation Link: | Áno |
| maximálny čas prevádzky: | 30 hodín |
| Farba: | Čierna |
| Maximálny dosah: | 10 m |
| Redukcia šumu: | Pasívne |
| Bluetooth: | Áno |
| Hmotnosť: | 347 g |
| Kompatibilita so systémom iOS: | Áno |
| Kompatibilita so systémom Android: | Áno |
| Kompatibilita so systémom Mac OS: | Áno |
| Kompatibilný so systémom Windows: | Áno |
| Balenie batérií: | Áno |
| Doba nabíjania: | 10 min = 2 h práce |
| Upozornenia: | The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself., Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids, which may lead to a short circuit., The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
