Insekticídna lampa ADLER AD 7940 Čierna, Strieborná
Kód: OSWADLLOB0001Podrobný popis
Insekticídna lampa ADLER AD 7940 Čierna, Strieborná| Typ svetelného zdroja | LED |
| Tichá prevádzka | Áno |
| Počet svetelných zdrojov | 2 |
| Bezpečný pre domáce zvieratá | Áno |
| Vlnová dĺžka | 395 nm |
| Hĺbka | 72 mm |
| Šírka | 336 mm |
| Výška | 264 mm |
| Celkový výkon | 9 W |
| Životnosť lampy | 10000 h |
| Energetické požiadavky | 220 - 240V, 50 - 60Hz |
| Napätie insekticídnej mriežky | 2200 V |
| Výkon žiarovky | 4,5 W |
| Typ zdroja | AC |
| Zásobník | Áno |
| Vodeodolný | IPX0 |
| Farba | Čierna |
| Vhodné pre | Vnútorný |
| Materiál | ABS, Kov |
| Zavesiteľné | Áno |
| Užívateľská príručka | Áno |
| Množstvo | 1 |
| Upozornenia | Avoid direct contact with damaged product as it may contain harmful substances., Do not leave the device within the direct reach of children., The product may contain environmentally hazardous components that require special disposal. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Insecticide lamps |
|---|---|
| EAN: | 5905575906670 |
| Typ svetelného zdroja: | LED |
| Tichá prevádzka: | Áno |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Bezpečný pre domáce zvieratá: | Áno |
| Vlnová dĺžka: | 395 nm |
| Hĺbka: | 72 mm |
| Šírka: | 336 mm |
| Výška: | 264 mm |
| Celkový výkon: | 9 W |
| Životnosť lampy: | 10000 h |
| Energetické požiadavky: | 220 - 240V, 50 - 60Hz |
| Napätie insekticídnej mriežky: | 2200 V |
| Výkon žiarovky: | 4,5 W |
| Typ zdroja: | AC |
| Zásobník: | Áno |
| Vodeodolný: | IPX0 |
| Farba: | Čierna |
| Vhodné pre: | Vnútorný |
| Materiál: | ABS, Kov |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Užívateľská príručka: | Áno |
| Množstvo: | 1 |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with damaged product as it may contain harmful substances., Do not leave the device within the direct reach of children., The product may contain environmentally hazardous components that require special disposal. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
