Intel Core Ultra 5 250KF Plus procesor 30 MB Smart Cache Box
Kód: PROINTCI50295Podrobný popis
Intel Core Ultra 5 250KF Plus procesor 30 MB Smart Cache Box| Revízia rozhrania Direct Media Interface (DMI). | 4.0 |
| Teplotná špecifikácia | PCG 2020A |
| Podmienky používania | PC/Client/Tablet |
| Verzia PCI Express slotov | 5.0, 4.0 |
| Segment trhu | Desktop |
| Execute Disable Bit | Áno |
| Škálovateľnosť | 1S |
| Dostupné možnosti začlenenia | Nie |
| Maximálny počet PCI Express liniek | 24 |
| Nečinné stavy | Áno |
| Podpora inštrukčných sád | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Technológia tepelného monitorovania | Áno |
| Veľkosť balenia procesora | 45 x 37.5 mm |
| Efektívne jadrá | 12 |
| Softvérové rámce AI podporované CPU | ONNX RT, DirectML, WebNN, OpenVINO, Windows ML |
| Boost frekvencia výkonných jadier | 5,3 GHz |
| Základná frekvencia efektívnych jadier | 3,3 GHz |
| Boost frekvencia efektívnych jadier | 4,6 GHz |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Počet jadier procesora | 18 |
| Generácia procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Boost frekvencia procesora | 5,3 GHz |
| Model procesoru | 250KF Plus |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Maximálny výkon turbo režimu | 159 W |
| Základný výkon procesora | 125 W |
| Procesor ARK ID | 245689 |
| Maximálny počet DMI liniek | 8 |
| Kódové označenie procesora | Arrow Lake |
| Počet vlákien procesora | 18 |
| Výkonné jadrá | 6 |
| Základná frekvencia výkonných jadier | 4,2 GHz |
| Pätica procesora | FCLGA1851 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 30 MB |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 256 GB |
| ECC | Nie |
| Dátum uvedenia | Q1'26 |
| Status | Launched |
| L2 cache | 30720 KB |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| Obrazový výstup | n/a |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Intel® One-Click Recovery | Nie |
| Intel® Threat Detection Technology (TDT) | Áno |
| Intel Boot Guard | Áno |
| Technológia Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Áno |
| Intel® Standard Manageability (ISM) | Áno |
| Intel® Total Memory Encryption – viacnásobný kľúč | Nie |
| Intel® Thread Director | Áno |
| Intel® Remote Platform Erase (RPE) | Nie |
| Virtualizačná technológia Intel® s ochranou proti presmerovaniu (VT-rp) | Nie |
| Program Intel® Stable IT Platform (SIPP) | Nie |
| Intel® Thunderbolt 4 | Áno |
| Technológia Intel® Active Management (Intel® AMT) | Nie |
| Technológia Intel® Virtualization - Directed I/O (VT-d) | Áno |
| Technológia Intel® OS Guard | Áno |
| Technológia Enhanced Intel® SpeedStep | Áno |
| Technológia Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Áno |
| Technológia Intel® Speed Shift Technology | Áno |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Áno |
| MBE | Áno |
| Technológia Intel® Quick Sync Video | Nie |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Áno |
| Intel® Secure Key | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization (VT-x) | Áno |
| Technológia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Nie |
| Technológia Intel® Trusted Execution | Áno |
| Technológia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Áno |
| Intel® 64 | Áno |
| Podpora softvérových riešení AI na NPU | DirectML, Windows ML, WebNN, ONNX RT, OpenVINO |
| Celkový výkon procesora až | 22 TOPs |
| Výkon NPU až | 13 TOPs |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Podpora efektov Windows Studio | Áno |
| Podpora sparsity | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i5 processors |
|---|---|
| EAN: | 5032037284745 |
| Revízia rozhrania Direct Media Interface (DMI).: | 4.0 |
| Teplotná špecifikácia: | PCG 2020A |
| Podmienky používania: | PC/Client/Tablet |
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0, 4.0 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Execute Disable Bit: | Áno |
| Škálovateľnosť: | 1S |
| Dostupné možnosti začlenenia: | Nie |
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 24 |
| Nečinné stavy: | Áno |
| Podpora inštrukčných sád: | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Technológia tepelného monitorovania: | Áno |
| Veľkosť balenia procesora: | 45 x 37.5 mm |
| Efektívne jadrá: | 12 |
| Softvérové rámce AI podporované CPU: | ONNX RT, DirectML, WebNN, OpenVINO, Windows ML |
| Boost frekvencia výkonných jadier: | 5,3 GHz |
| Základná frekvencia efektívnych jadier: | 3,3 GHz |
| Boost frekvencia efektívnych jadier: | 4,6 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 5 |
| Počet jadier procesora: | 18 |
| Generácia procesora: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Boost frekvencia procesora: | 5,3 GHz |
| Model procesoru: | 250KF Plus |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 159 W |
| Základný výkon procesora: | 125 W |
| Procesor ARK ID: | 245689 |
| Maximálny počet DMI liniek: | 8 |
| Kódové označenie procesora: | Arrow Lake |
| Počet vlákien procesora: | 18 |
| Výkonné jadrá: | 6 |
| Základná frekvencia výkonných jadier: | 4,2 GHz |
| Pätica procesora: | FCLGA1851 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 30 MB |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 256 GB |
| ECC: | Nie |
| Dátum uvedenia: | Q1'26 |
| Status: | Launched |
| L2 cache: | 30720 KB |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Obrazový výstup: | n/a |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Intel® One-Click Recovery: | Nie |
| Intel® Threat Detection Technology (TDT): | Áno |
| Intel Boot Guard: | Áno |
| Technológia Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET): | Áno |
| Intel® Standard Manageability (ISM): | Áno |
| Intel® Total Memory Encryption – viacnásobný kľúč: | Nie |
| Intel® Thread Director: | Áno |
| Intel® Remote Platform Erase (RPE): | Nie |
| Virtualizačná technológia Intel® s ochranou proti presmerovaniu (VT-rp): | Nie |
| Program Intel® Stable IT Platform (SIPP): | Nie |
| Intel® Thunderbolt 4: | Áno |
| Technológia Intel® Active Management (Intel® AMT): | Nie |
| Technológia Intel® Virtualization - Directed I/O (VT-d): | Áno |
| Technológia Intel® OS Guard: | Áno |
| Technológia Enhanced Intel® SpeedStep: | Áno |
| Technológia Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT): | Áno |
| Technológia Intel® Speed Shift Technology: | Áno |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI): | Áno |
| MBE: | Áno |
| Technológia Intel® Quick Sync Video: | Nie |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU: | Áno |
| Intel® Secure Key: | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization (VT-x): | Áno |
| Technológia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology): | Nie |
| Technológia Intel® Trusted Execution: | Áno |
| Technológia Intel® Turbo Boost: | 2.0 |
| Intel® Volume Management Device (VMD): | Áno |
| Intel® 64: | Áno |
| Podpora softvérových riešení AI na NPU: | DirectML, Windows ML, WebNN, ONNX RT, OpenVINO |
| Celkový výkon procesora až: | 22 TOPs |
| Výkon NPU až: | 13 TOPs |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | Intel AI Boost |
| Podpora efektov Windows Studio: | Áno |
| Podpora sparsity: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
