24-jadrový procesor Intel Core™ Ultra 7 270K Plus
Kód: PROINTCI70216Podrobný popis
24-jadrový procesor Intel Core™ Ultra 7 270K Plus| Verzia PCI Express slotov | 5.0, 4.0 |
| Výkonné jadrá | 8 |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Model procesoru | 270K Plus |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 36 MB |
| Maximálny výkon turbo režimu | 250 W |
| Počet vlákien procesora | 24 |
| Efektívne jadrá | 16 |
| Pätica procesora | LGA 1851 (Socket V1) |
| Počet jadier procesora | 24 |
| Boost frekvencia procesora | 5,5 GHz |
| Základný výkon procesora | 125 W |
| Generácia procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 256 GB |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| ECC | Áno |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 7200 MHz |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i7 processors |
|---|---|
| EAN: | 5032037284837 |
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0, 4.0 |
| Výkonné jadrá: | 8 |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Model procesoru: | 270K Plus |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 36 MB |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 250 W |
| Počet vlákien procesora: | 24 |
| Efektívne jadrá: | 16 |
| Pätica procesora: | LGA 1851 (Socket V1) |
| Počet jadier procesora: | 24 |
| Boost frekvencia procesora: | 5,5 GHz |
| Základný výkon procesora: | 125 W |
| Generácia procesora: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 256 GB |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| ECC: | Áno |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 7200 MHz |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
