Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm SM-R890

Kód: 11830/POU
Novinka
Neohodnotené
Značka: Samsung
€170,40 €142 bez DPH
Skladom :)
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

Nechajte sa zlákať štýlovými inteligentnými hodinkami, ktoré nielen dobre vyzerajú, ale ponúkajú aj celý rad športových a zdravotných funkcií. Prvá vec, ktorá vás zaujme, je otočná luneta, ktorá podčiarkuje rafinovaný dizajn. Nezabudnite na športovú kapelu Ridge. Fluoroelastomérový materiál mu dodáva pevnosť a odolnosť voči potu. Za zmienku stojí aj ciferník, na ktorom si môžete vybrať medzi analógovým a digitálnym zobrazením, rôznymi pozadiami, farbami a písmom - podľa svojho vkusu alebo príležitosti.
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm LTE SM-R895

Počúvajte svoje telo

Pomocou sofistikovaných senzorov dokážu hodinky v reálnom čase merať percento telesného tuku, kostrového svalstva alebo vody v tele. Tieto a ďalšie údaje vám poskytnú motiváciu a pomôžu vám stanoviť správne zdravotné alebo športové ciele.

Počúvajte svoje telo
Krvný tlak pod kontrolou

Krvný tlak pod kontrolou

Senzor Samsung BioActive meria aj krvný tlak a EKG v reálnom čase. Po úvodnej kalibrácii hodinky kontrolujú krvný tlak a prípadné abnormálne srdcové frekvencie a rytmy prostredníctvom optického snímača srdcovej frekvencie. Výsledné údaje môžete odoslať priamo do smartfónu.

Komplexná analýza spánku

Funkcia sledovania spánku dokáže komplexne analyzovať fázy vášho spánku. Sofistikované možnosti merania umožňujú kontrolovať hladinu kyslíka v krvi a vzorce chrápania. Hodinky potom ponúknu zaujímavé poznatky z americkej Národnej nadácie pre spánok.

Komplexná analýza spánku
Kondičný tréning a každodenné aktivity

Kondičný tréning a každodenné aktivity

Nech si vyberiete akýkoľvek pohyb, hodinky ho dokážu sledovať a merať. Konečné skóre môžete pohodlne sledovať priamo na hodinkách alebo dokonca v telefóne. Uvidíte počet krokov a spálených kalórií alebo môžete sledovať svoj pokrok a zlepšenia až počas 90 dní.

Pripojenie k iným zariadeniam Samsung Galaxy

Pomocou systému Wear OS môžete hodinky jednoducho prepojiť s ostatnými zariadeniami z rodiny Samsung Galaxy. Napríklad môžete povoliť aplikácie v telefóne priamo z hodiniek. Využite všetky svoje zariadenia na maximum.
Pripojenie k iným zariadeniam Samsung Galaxy
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm SM-R890

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: