WD Elements portatile da 2 TB, WDBU6Y0020BBK-WESN

Kód: 5819
Neohodnotené
€1 000 €833,30 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

Ak vám dochádza miesto na pevnom disku počítača, často cestujete alebo meníte miesta a chcete mať všetky dôležité súbory stále pri sebe, potom hľadáte externý prenosný pevný disk. Tento od Western Digital spĺňa všetky požiadavky, ktoré môžete mať na podobné príslušenstvo - v najvyššom variante poskytuje až 4 terabajty úložného priestoru, pričom sa zmestí aj do menšieho vrecka a nevyžaduje externé napájanie. Ak chcete pracovať so svojimi dátami, stačí pripojiť disk cez konektor USB 2.0 alebo 3.0, čo výrazne zefektívni vašu prácu a umožní vám napríklad prehrávať filmy priamo z disku. Okrem rýchlosti a vysokej kapacity v malom tele sa vyznačuje aj zvýšenou odolnosťou proti nárazom pre maximálnu ochranu vašich dát.

Zbytočne nečakajte

Pri zálohovaní veľkého množstva údajov, ale aj pri jednoduchom kopírovaní niekoľkých dokumentov je kľúčovým parametrom rýchlosť. Aby ste sa mohli venovať práci alebo zábave, spoločnosť WD zabudovala do svojho prenosného pevného disku rozhranie USB 3.0, ktoré zaručuje skutočne vysokú rýchlosť zápisu a čítania. Okrem toho je spätne kompatibilný so starším štandardom USB 2.0.

Zbytočne nečakajte
Veľká kapacita v malom tele

Veľká kapacita v malom tele

Všetky súbory majte vždy pri sebe. Vďaka 2,5-palcovému pevnému disku ukrytému v elegantnom, 230-gramovom, 2 TB dizajne, ktorý je tenký len 21 milimetrov, môžete mať všetky svoje dokumenty, filmy, fotografie a ďalšie súbory na dosah, nech ste kdekoľvek.

Spoľahlivosť predovšetkým

Spoločnosť Western Digital je známa vynikajúcou kvalitou a dlhou životnosťou svojich pamäťových médií, na ktoré sa kladú mimoriadne vysoké nároky z hľadiska spoľahlivosti. Aby všetky vaše cenné údaje zostali na disku čo najdlhšie a v čo najlepšej kvalite, výrobca sa zameral na zvýšenú ochranu proti nárazom. Elegantný dizajn však zostal zachovaný.

Spoľahlivosť predovšetkým

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: