Samsung Galaxy Watch6 40mm SM-R930

Kód: 167964/ZLA
Novinka
Neohodnotené
Značka: Samsung
€155 €129,20 bez DPH
Skladom :)
Variant

Už 6. generácia inteligentných hodiniek Samsung SM-R930N Galaxy Watch6 40 mm. 1,31" Super AMOLED displej, certifikácia IP68 / odolnosť 5 ATM, rýchle nabíjanie, výdrž batérie až 40 hodín, BIA senzor, SOS funkcia, viac ako 90 režimov cvičenia, infračervený snímač teploty, funkcia HR Zone, Samsung Wallet, výber remienkov + ciferníky (vlastné fotografie).

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

Samsung Galaxy Watch6 40 mm

Predstavujeme inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch6 40 mm - viac ako len hodinky. Tieto multifunkčné hodinky sú kombináciou precíznu technológiu a elegantný dizajn, vďaka ktorému máte svet na dosah ruky.

Hodinky ponúkajú veľký displej, ktorý je o 20 % väčší ako jeho predchodca, ale s s o 30 % užšími rámami. To všetko je ukryté pod ultraodolným zafírovým sklom s vodotesnosťou do 5 ATM a s krytímIP68. To zaručuje úplnú odolnosť voči nárazom, poškriabaniu, vlhkosti a vode.

Zmeňte svoj štýl podľa nálady alebo situácie pomocou vymeniteľné remienky. Systém výmeny jedným dotykom a uspokojivé cvaknutie vám dá istotu, že je remienok pevne na svojom mieste.

Samsung Galaxy Watch6 40 mm

Kľúčové vlastnosti:

  • Mimoriadne odolný displej s väčšou plochou a užšími rámami
  • Vodotesnosť podľa 5 ATM a odolnosť s krytím IP68
  • Jednoduchá výmena popruhu jedným stlačením
  • Pokročilé funkcie monitorovanie spánku a spánkový koučing
  • Funkcia monitorovania menštruačného cyklu

Štýl a moderné inovácie na vašom zápästí.

Displej, ktorý zaujme dizajnom a odolnosťou

Vydajte sa na tréning, spoločenský výlet alebo náročnú túru a buďte pripravení na akékoľvek počasie. Displej zariadenia Galaxy Watch6 je krytýultraodolným zafírovým sklíčkom , ktoré ho chráni pred nárazmi a poškriabaním, ako aj pred vlhkosťou a vodou skrytím IP68 a odolnosťou voči vode do 5 ATM. Jeho plocha sa v porovnaní s predchádzajúcou sériou tiež zväčšila o 20 % väčší s o 30 % užšími rámčekmi, takže máte dostatok priestoru na vyjadrenie a pohodlné používanie všetkých obľúbených aplikácií.

Samsung Galaxy Watch6 40 mm

Výmena remienka jedným stlačením

Meníte často popruhy v závislosti od aktuálnej situácie? V takom prípade vás poteší systém, ktorý vám umožní výmena jedným dotykom. Drážky na remienku uľahčujú nastavenie a pri výmene počujete uspokojivé cvaknutie.

Samsung Galaxy Watch6 40mm

Spánkový poradca na zápästí

Potrebujete dostatok energie, aby ste každý deň vydali zo seba to najlepšie. Vďaka funkcia monitorovania spánku pomocou zariadenia Galaxy Watch6 budete môcť sledovať každú fázu a potom vidieť celkovú kvalitu svojho odpočinku v prehľadnom skóre. Potom vámfunkcia Sleep Coaching na stránke pomôže odstrániť prípadné nedostatky poskytnutím odborných rád a tipov.

Samsung Galaxy Watch6 40mm

Majte dokonalý prehľad o svojom cykle

Žite v harmónii so svojím telom. Funkcia sledovania cyklu pomocou pokročilých algoritmov spoločnosti Natural Cycles využíva merania teploty vašej pokožky počas spánku na presný odhad vašej menštruácie a ďalších cyklov. Plánujte si každý deň dopredu, aby ste ho zvládli naplno a vedeli, že vás náhla indispozícia nemôže zaskočiť.

Samsung Galaxy Watch6 40mm

Záležitosť srdca, ktoré nad vami bdie každý deň

Uvoľnite sa a spoľahnite sa na zariadenie, ktoré každý deň pozorne monitoruje vaše srdce. Zabudovanýsenzor PPG pravidelne meria srdcovú frekvenciu a okamžite vám pošle upozornenie prostredníctvom hodiniek, keď zistí príliš nízke alebo vysoké hodnoty. Rovnako postupuje aj v prípade nepravidelného srdcového rytmu a odporúča EKG na odstránenie akýchkoľvek pochybností.

Samsung Galaxy Watch6 40mm

Podpora pre viac ako 90 typov cvičení

Získajte cenný prehľad o svojich cvičebných úspechoch a pokrokoch pomocou zariadenia Galaxy Watch6. Opatrenie až 90 typov fyzickej aktivity alebo si vytvorte vlastné, v každom prípade môžete sledovať svoju dennú aktivitu a pokroky. K dispozícii je aj možnosť aktivovať automatickú detekciu pre vybrané tréningy, ako je beh, chôdza a teraz aj cyklistika, takže môžete prejsť priamo z rozcvičky na maximálnu aktivitu.

Samsung Galaxy Watch6 40mm

Trénujte na vlastnú päsť a plňte náročné výzvy

Sumarizáciou údajov môžu hodinky odhadnúť vašu fyzickú kondíciu a určiť osobný tréningový priestor s názvom HR Zone. Kedykoľvek sa chcete zamerať na určitú časť tela alebo typ cvičenia (napríklad spaľovanie tukov, kardio alebo vysoko intenzívny tréning), jednoducho manuálne nastavíte cieľ a zariadenie vás upozorní, keď sa budete nachádzať v cieľovej zóne. Budete tiež vedieť, kedy opäť vyskočíte zo zóny, čo umožní lepšie zviditeľniť vaše úsilie.

Samsung Galaxy Watch6 40mm

Snímanie fotografií a videí priamo zo zápästia

Spárujte hodinky so smartfónom Galaxy Z Fold5 alebo inými modernými smartfónmi Galaxy a zachyťte svoje zdravé ja zblízka aj z diaľky. Režim Flex a aplikácia Camera Controller umožňuje pohodlne prepínať medzi fotografovaním a natáčaním videí, približovať alebo odďaľovať - to všetko zo zápästia. Potom jednoducho ťuknite na tlačidlo spúšte a nasnímajte fotografiu.

Samsung Galaxy Watch6 40mm

Plne vyjadrite svoju jedinečnosť

Zariadenie Galaxy Watch6 bude vždy vyzerať podľa vašich predstáv. Vyberte si zrozsiahlej kolekcie popruhov rôznych štýlov a dizajnov. Ciferník si tiež môžete ozdobiť farbami, vzormi a dokonca aj vlastnými fotografiami. Jednoducho zariadenie, ktoré dopĺňa váš jedinečný štýl.

Samsung Galaxy Watch6 40mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: