Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm SM-R950

Kód: 167970/ERN
Novinka
Neohodnotené
Značka: Samsung
€218,10 €181,80 bez DPH
Skladom :)
Variant

Už 6. generácia inteligentných hodiniek Samsung SM-R950N Galaxy Watch6 Classic 43 mm s obľúbenou otočnou lunetou. 1,31" Super AMOLED displej, certifikácia IP68 / odolnosť 5 ATM, rýchle nabíjanie, výdrž batérie až 40 hodín, BIA senzor, SOS funkcia, viac ako 90 režimov cvičenia, infračervený snímač teploty, funkcia HR Zone, Samsung Wallet, výber remienkov + ciferníkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43 mm, čierna

Nechajte sa očariť modernou technológiou v kombinácii s klasickým dizajnom. Predstavujeme smart hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic 43 mm. Perfektné kombinuje elegantné detaily a výnimočné funkcie, aby spĺňal potreby najnáročnejších používateľov. Ich väčšia, jasnejšia a odolnejšia obrazovka prebudí vo vás túžbu nosiť ich v každej situácii, či už v práci, na večeri s priateľmi alebo pri relaxácii pri bazéne.

Samsung Zariadenie Galaxy Watch6 Classic je vybavené nielen vodotesné telo, ale aj zafírové sklo, vďaka ktorému sú neuveriteľne odolné. Navyše vďaka vďaka systému rýchlej výmeny remienkov môžete ľahko meniť vzhľad remienkov podľa nálady a príležitosti. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou sa môžete tešiť aj na rýchlejší procesor a vylepšenú batériu, ktorá vydrží až 40 hodín na jedno nabitie.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

Kľúčové vlastnosti:

  • Kombinácia klasická elegancia a moderná technológia
  • Odolnosť voči vode a prachu vďakaštandardu IP68
  • Vysoký výpočtový výkon zabezpečuje o18 % rýchlejší procesor v porovnaní s predchádzajúcou generáciou
  • Výdrž batérie až 40 hodín na jedno nabitie
  • Systém rýchlej výmeny popruhov umožňuje meniť štýl podľa nálady

Klasická elegancia s obľúbenou otočnou lunetou.

Väčšie, jasnejšie, odolnejšie

Dostaňte sa do formy alebo do víru večernej zábavy so smart hodinkami Galaxy Watch6 Classic s otočnou lunetou z Samsung. V porovnaní s predchádzajúcimi verziami majú užšie rámčeky a o 20 % väčší displej pre esteticky dokonalý pomer obrazovky k telu. Vďaka odolnému zafírovému sklíčku a telu s krytím IP68 odolnému voči vode a prachu sú tiež skonštruované tak, aby s vami mohli ísť kamkoľvek - aj do tých najnáročnejších podmienok.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

Spoločník na každú príležitosť

Nechajte svoje hodinky odrážať vaše jedinečné ja a prispôsobte si ich vzhľad pomocou vymeniteľných remienkov, aby ste ich mohli zakaždým využiť naplno. Systém rýchlej výmeny jedným tlačidlom vám umožní rýchlo prepínať medzi športovým a elegantným štýlom bez akýchkoľvek obmedzení.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

Vysoký výkon na tréning a zábavu

Galaxy Watch6 Classic kombinujú úžasný dizajn s vysokým výpočtovým výkonom. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou sa môžu pochváliť o 18 % rýchlejším procesorom, ktorý rýchlejšie otvára všetky aplikácie a zároveň zabezpečuje čo najrýchlejšie a najstabilnejšie fungovanie operačného systému. To sa určite bude hodiť pri náročných školeniach a každodenných pracovných činnostiach.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

Vždy plný energie - rovnako ako ty

Užívajte si dlhú výdrž počas tréningu a zábavy vďaka vylepšenej batérii, ktorá vydrží až 40 hodín na jedno nabitie. Okrem toho podporuje funkciu rýchleho nabíjania, ktorá vám umožní dostať hodinky späť na 45 % kapacity len za 30 minút. A vy môžete pokračovať v objavovaní okolia alebo si užívať zaslúžený odpočinok.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

Snímanie fotografií a videí priamo zo zápästia

Spárujte hodinky so smartfónom Galaxy Z Fold5 alebo inými modernými smartfónmi Galaxy a zachyťte svoje zdravé ja zblízka aj z diaľky. Režim Flex a aplikácia Camera Controller vám umožňujú pohodlne prepínať medzi fotografovaním a nahrávaním videí, približovať a odďaľovať - a to všetko zo zápästia. Potom jednoducho ťuknite na tlačidlo spúšte a nasnímajte fotografiu.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

Aktívny životný štýl si zaslúži aktívny odpočinok

Majte k dispozícii podrobné údaje o svojom spánkovom režime s pokročilými analytickými nástrojmi, ktoré dlhodobo zlepšujú kvalitu vášho spánku. Ak chcete získať cenné rady, stačí použiť funkciu Sleep Coaching. Na ideálne meranie stačí hodinky prepnúť do režimu spánku, v ktorom sa svetlo LED diódy srdcového tepu zmení zo zeleného na neviditeľné infračervené, čím sa stlmí jas displeja a zvuk upozornení. A ak si chcete počas odpočinku užiť ešte viac pohodlia, jednoducho vymeňte popruh za látkový, ktorý si vďaka jeho nízkej hmotnosti počas noci ani nevšimnete.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

Majte dokonalý prehľad o svojom cykle

Žite v harmónii so svojím telom. Funkcia sledovania cyklov, ktorú poháňajú pokročilé algoritmy spoločnosti Natural Cycles, využíva merania teploty vašej pokožky počas spánku na presný odhad vašej menštruácie a ďalších cyklov. Plánujte si každý deň dopredu, aby ste ho zvládli naplno a vedeli, že vás náhla indispozícia nemôže zaskočiť.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

Záležitosť srdca, ktoré nad vami bdie každý deň

Uvoľnite sa a spoľahnite sa na zariadenie, ktoré každý deň pozorne monitoruje vaše srdce. Zabudovaný snímač PPG pravidelne meria srdcovú frekvenciu a v prípade, že hodinky zaznamenajú príliš nízku alebo vysokú hodnotu, okamžite vám pošlú upozornenie. Rovnako postupuje aj v prípade nepravidelného srdcového rytmu a odporúča EKG na odstránenie akýchkoľvek pochybností.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

Trénujte na vlastnú päsť a plňte náročné výzvy

Sumarizáciou údajov dokážu hodinky odhadnúť vašu fyzickú kondíciu a určiť vašu osobnú tréningovú zónu nazývanú HR zóna. Kedykoľvek sa chcete zamerať na určitú časť tela alebo typ cvičenia (napríklad spaľovanie tukov, kardio alebo vysoko intenzívny tréning), jednoducho manuálne nastavíte cieľ a zariadenie vás upozorní, keď sa budete nachádzať v cieľovej zóne. Budete tiež vedieť, kedy opäť vyskočíte zo zóny, čo umožní lepšie zviditeľniť vaše úsilie.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

Podpora pre viac ako 90 typov cvičení

Získajte cenný prehľad o svojich cvičebných úspechoch a pokrokoch pomocou zariadenia Galaxy Watch6 Classic. Môžete merať až 90 typov fyzickej aktivity alebo si vytvoriť vlastné, v každom prípade môžete sledovať svoju dennú aktivitu a pokroky. K dispozícii je aj možnosť aktivovať automatickú detekciu pre vybrané tréningy, ako je beh, chôdza a teraz aj cyklistika, takže môžete prejsť priamo z rozcvičky na maximálnu aktivitu.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

Vzhľad, ktorý dopĺňa vaše ja

Dodajte svojim hodinkám jedinečný vzhľad - stačí si vybrať z rozsiahlej kolekcie remienkov v rôznych dizajnoch. Od odolného až po štýlový - vaša výbava bude vždy v súlade s vašou momentálnou náladou. A keď ste spokojní s vonkajším dizajnom, môžete si ešte viac doladiť štýl pomocou prispôsobiteľných ciferníkov, ktoré vám umožnia rýchly prístup ku všetkým obľúbeným aplikáciám.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: