TP-Link Tapo D235 Čierna, Biela
Kód: SDOTPLWDB0001Podrobný popis
TP-Link Tapo D235 Čierna, Biela| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android 10.0, Android 7.0, Android 6.0, Android 8.0, Android 12.0, iOS 14, iOS 15, Android 11.0, Android 13.0, iOS 13, Android 5.0, Android 9.0, iOS 12, iOS 16 |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA, WPA2-PSK |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Podporované sieťové protokoly | TCP/IP, DHCP, ICMP, DNS, NTP, HTTPS, TCP, UDP |
| Frekvencia | 2400 MHz |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP66 |
| Jednoduchá inštalácia | Áno |
| Spôsob montáže | Múr |
| Farba | Čierna, Biela |
| Podporovaná detekcia pohybu | Áno |
| Detekcia ľudí | Áno |
| Typ LED | IR |
| Detekcia balíkov | Áno |
| Nočné svetlo | Áno |
| Vstavaný reflektor | Áno |
| Detekčný uhol | 130° |
| Certifikácia | CE, RoHS, RCM,R-NZ,FCC, EAC, Triman, UKCA |
| Šírka | 73 mm, 15 cm |
| Výska | 5 cm |
| Hĺbka | 48 mm, 3,84 cm |
| Akumulátor | Áno |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie | 10000 mAh |
| Typ zdroja | Batérie, Jednosmerný prúd |
| Vstupné napätie | 100 - 240 V |
| Maximálne rozlíšenie videa | 2560 x 1920 px |
| Typ senzora | CMOS |
| Nočné videnie | Áno |
| Pevná ohnisková vzdialenosť | 1,18 mm |
| Efektívny počet pixelov | 5 MP |
| Maximálna clona | 1,8 |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 15 fps |
| Veľkosť obrazového snímača | 1/2.7" |
| Integrovaná kamera | Áno |
| Vzdialenosť nočného videnia | 10 m |
| Diagonálne zorné pole | 170,6° |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 60 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 0 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -20 - 45 °C |
| Upozornenia | Do not expose to moisture or extreme temperatures as this may damage the unit., The product contains electronic parts which may be hazardous if dismantled., Electrical equipment can be a source of electric shock. Do not open the housing without disconnecting the power supply. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intercoms |
|---|---|
| EAN: | 4895252501254 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android 10.0, Android 7.0, Android 6.0, Android 8.0, Android 12.0, iOS 14, iOS 15, Android 11.0, Android 13.0, iOS 13, Android 5.0, Android 9.0, iOS 12, iOS 16 |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA, WPA2-PSK |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Podporované sieťové protokoly: | TCP/IP, DHCP, ICMP, DNS, NTP, HTTPS, TCP, UDP |
| Frekvencia: | 2400 MHz |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP66 |
| Jednoduchá inštalácia: | Áno |
| Spôsob montáže: | Múr |
| Farba: | Čierna, Biela |
| Podporovaná detekcia pohybu: | Áno |
| Detekcia ľudí: | Áno |
| Typ LED: | IR |
| Detekcia balíkov: | Áno |
| Nočné svetlo: | Áno |
| Vstavaný reflektor: | Áno |
| Detekčný uhol: | 130° |
| Certifikácia: | CE, RoHS, RCM,R-NZ,FCC, EAC, Triman, UKCA |
| Šírka: | 73 mm, 15 cm |
| Výska: | 5 cm |
| Hĺbka: | 48 mm, 3,84 cm |
| Akumulátor: | Áno |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie: | 10000 mAh |
| Typ zdroja: | Batérie, Jednosmerný prúd |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 2560 x 1920 px |
| Typ senzora: | CMOS |
| Nočné videnie: | Áno |
| Pevná ohnisková vzdialenosť: | 1,18 mm |
| Efektívny počet pixelov: | 5 MP |
| Maximálna clona: | 1,8 |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 15 fps |
| Veľkosť obrazového snímača: | 1/2.7" |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| Vzdialenosť nočného videnia: | 10 m |
| Diagonálne zorné pole: | 170,6° |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 60 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 0 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -20 - 45 °C |
| Upozornenia: | Do not expose to moisture or extreme temperatures as this may damage the unit., The product contains electronic parts which may be hazardous if dismantled., Electrical equipment can be a source of electric shock. Do not open the housing without disconnecting the power supply. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
