Logitech Master 920-011589 klávesnica Kancelária Bluetooth QWERTY US International Grafit
Kód: PERLOGKLA0179Podrobný popis
Logitech Master 920-011589 klávesnica Kancelária Bluetooth QWERTY US International Grafit| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Prijímač v cene | Áno |
| Hmotnosť prijímača | 2 g |
| Vrátane batérií | Áno |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Typ prijímača | Nano prijímač |
| Rozmery prijímača (š x h x v) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača | USB Typ-A |
| Dozsah bezdrôtového spojenia | 10 m |
| Rozmery klávesnice (š x h x v) | 430,2 x 131,63 x 20,5 mm |
| Hmotnosť klávesnice | 810 g |
| Životnosť batérie | 5 mesiace |
| Typ zdroja | Batérie |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Kapacita batérie | 1500 mAh |
| Typ batérie klávesnice | Zabudovaná batéria |
| Zdroj nabíjania | USB Typ-C |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Nabíjateľný | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Štýl klávesnice | Priamy |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Typ podsvietenia | LED |
| Farba | Grafit |
| Farba podsvietenia | Biela |
| Šírka balenia | 147,5 mm |
| Výška balenia | 39,5 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,32 kg |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 900 g |
| Podporované mobilné operačné systémy | iPadOS, Android |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | MacOS |
| Ostatné podporované operačné systémy | ChromeOS |
| Podpora viacerých zariadení | Áno |
| Rozhranie zariadenia | Bluetooth |
| Polohovacie zariadenia | Nie |
| Prepínač klávesov | Nožnicový spínač |
| Numerické klávesy | Áno |
| Formát klávesnice | Plná veľkosť (100 %) |
| Odporúčané použitie | Kancelária |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Jazyk klávesnice | US International |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Áno |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz |
| Rozloženie klávesnice | QWERTY |
| Dĺžka kábla myši | 1,8 m |
| Obsahuje myš | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 5099206112339 |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Prijímač v cene: | Áno |
| Hmotnosť prijímača: | 2 g |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Typ prijímača: | Nano prijímač |
| Rozmery prijímača (š x h x v): | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača: | USB Typ-A |
| Dozsah bezdrôtového spojenia: | 10 m |
| Rozmery klávesnice (š x h x v): | 430,2 x 131,63 x 20,5 mm |
| Hmotnosť klávesnice: | 810 g |
| Životnosť batérie: | 5 mesiace |
| Typ zdroja: | Batérie |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Kapacita batérie: | 1500 mAh |
| Typ batérie klávesnice: | Zabudovaná batéria |
| Zdroj nabíjania: | USB Typ-C |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Nabíjateľný: | Áno |
| Podsvietenie: | Áno |
| Štýl klávesnice: | Priamy |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Typ podsvietenia: | LED |
| Farba: | Grafit |
| Farba podsvietenia: | Biela |
| Šírka balenia: | 147,5 mm |
| Výška balenia: | 39,5 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,32 kg |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 900 g |
| Podporované mobilné operačné systémy: | iPadOS, Android |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | MacOS |
| Ostatné podporované operačné systémy: | ChromeOS |
| Podpora viacerých zariadení: | Áno |
| Rozhranie zariadenia: | Bluetooth |
| Polohovacie zariadenia: | Nie |
| Prepínač klávesov: | Nožnicový spínač |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Formát klávesnice: | Plná veľkosť (100 %) |
| Odporúčané použitie: | Kancelária |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Jazyk klávesnice: | US International |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Áno |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Rozloženie klávesnice: | QWERTY |
| Dĺžka kábla myši: | 1,8 m |
| Obsahuje myš: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
