Mačeta SCK s pevnou čepeľou model K828 s puzdrom
Kód: SURSCKNSM0001Podrobný popis
Mačeta SCK s pevnou čepeľou model K828 s puzdrom| Krycí materiál | Cordura |
| Materiál rukoväte | Plastové, Guma |
| Puzdro | Áno |
| Multifunkčný nástroj | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Samostarný |
| Materiál nožov | Oceľ |
| Celková dĺžka | 49 cm |
| Dĺžka čepele | 345 mm |
| Hmotnosť | 530 g |
| Upozornenia | Warning: The product is sharp, use with caution., Keep out of the reach of children., Avoid blade contact with food when not in use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Knives, penknives, machetes |
|---|---|
| EAN: | 5902944175675 |
| Krycí materiál: | Cordura |
| Materiál rukoväte: | Plastové, Guma |
| Puzdro: | Áno |
| Multifunkčný nástroj: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Samostarný |
| Materiál nožov: | Oceľ |
| Celková dĺžka: | 49 cm |
| Dĺžka čepele: | 345 mm |
| Hmotnosť: | 530 g |
| Upozornenia: | Warning: The product is sharp, use with caution., Keep out of the reach of children., Avoid blade contact with food when not in use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
