Nôž SCK Spring Assisted Karambit
Kód: SURSCKNSM0002Podrobný popis
Nôž SCK Spring Assisted Karambit| Typ otvorenia | Pružinový |
| Spona na opasok | Áno |
| Typ čepele | Zakrivené |
| Typ produktu | Nôž |
| Materiál nožov | Nerezová oceľ |
| Farba | Čierna |
| Zamykanie panoramatického posunu | Liner Lock |
| Materiál rukoväte | Hliník |
| Predĺžená dĺžka | 19,4 cm |
| Dĺžka v zloženom stave | 13,6 cm |
| Hmotnosť | 198 g |
| Upozornenia | Warning: The tool is sharp and can cause cuts. Take care when using it., Keep out of the reach of children., Inspect the tool carefully before each use to ensure it is in good working condition. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Knives, penknives, machetes |
|---|---|
| EAN: | 5902944175668 |
| Typ otvorenia: | Pružinový |
| Spona na opasok: | Áno |
| Typ čepele: | Zakrivené |
| Typ produktu: | Nôž |
| Materiál nožov: | Nerezová oceľ |
| Farba: | Čierna |
| Zamykanie panoramatického posunu: | Liner Lock |
| Materiál rukoväte: | Hliník |
| Predĺžená dĺžka: | 19,4 cm |
| Dĺžka v zloženom stave: | 13,6 cm |
| Hmotnosť: | 198 g |
| Upozornenia: | Warning: The tool is sharp and can cause cuts. Take care when using it., Keep out of the reach of children., Inspect the tool carefully before each use to ensure it is in good working condition. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
