Nôž SCK Steel Claw Knives Karambit K29 čierno-červený
Kód: SURSC3NSM0003Podrobný popis
Nôž SCK Steel Claw Knives Karambit K29 čierno-červený| Materiál nožov | Nerezová oceľ |
| Spona na opasok | Áno |
| Typ produktu | Nôž |
| Materiál rukoväte | Hliník |
| Farba | Červená, Čierna |
| Typ noža | Nôž na prežitie |
| Zamykanie panoramatického posunu | Liner Lock |
| Dĺžka v zloženom stave | 13,6 cm |
| Hmotnosť | 142 g |
| Celková dĺžka | 19 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Knives, penknives, machetes |
|---|---|
| EAN: | 5902944177112 |
| Materiál nožov: | Nerezová oceľ |
| Spona na opasok: | Áno |
| Typ produktu: | Nôž |
| Materiál rukoväte: | Hliník |
| Farba: | Červená, Čierna |
| Typ noža: | Nôž na prežitie |
| Zamykanie panoramatického posunu: | Liner Lock |
| Dĺžka v zloženom stave: | 13,6 cm |
| Hmotnosť: | 142 g |
| Celková dĺžka: | 19 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
