Dahua Technology LM22-A200Y LCD monitor 54,5 cm (21.4") 1920 x 1080 px Full HD LED Čierna
Kód: MONDAUMON0012Podrobný popis
Dahua Technology LM22-A200Y LCD monitor 54,5 cm (21.4") 1920 x 1080 px Full HD LED Čierna| Výstup pre slúchadlá | Nie |
| Počet VGA portov | 1 |
| HDMI | Áno |
| Verzia HDMI | 1.4 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Vstavaný USB hub | Nie |
| Stojan v cene | Áno |
| Obsahuje napájací adaptér | Áno |
| Hmotnosť (bez stojana) | 2,05 kg |
| Šírka (bez stojana) | 492,7 mm |
| Šírka skosenej hrany (vrch) | 3,3 mm |
| Výška (bez stojana) | 284 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 41,2 mm |
| Šírka skosenej hrany (strana) | 3,3 mm |
| Šírka skosenej hrany (dno) | 1,52 cm |
| Výstupné napätie adaptéru | 12 V |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,1 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 15 kWh |
| Spotreba energie (max) | 16 W |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,1 W |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | Nie je dostupné |
| Pomer prúdu | 2 A |
| Spotreba elektrickej energie | 16 W |
| Typ napájania | Externé |
| Odozva | 10 ms |
| NTSC pokrytie (typické) | 72% |
| Jas displeja (typický) | 250 cd/m² |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Štandard farebného gamutu | NTSC |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 56 cm |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Hĺbka farieb | 8 bit |
| Kontrastný pomer (typický) | 3000:1 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 100 Hz |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| LED podsvietenie | Áno |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Typ podsvietenia | Edge LED |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Typ panelu | VA |
| Uhlopriečka displeja | 54,5 cm (21.4") |
| Odnímateľný stojan | Áno |
| Farba nohy | Čierna |
| Bezrámový dizajn | Áno |
| Farba predného rámu | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Hĺbka balenia | 99 mm |
| Typ balenia | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia | 2,86 kg |
| Šírka balenia | 598 mm |
| Výška balenia | 366 mm |
| Certifikáty zhody | Smernica o nízkom napätí (LVD), Elektromagnetická kompatibilita (EMC), CE |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 30000 h |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 75 x 75 mm |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Plug and Play | Áno |
| Nastavenie výšky | Nie |
| Uhol náklonu | -5 - 15° |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2139333 |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Vstavané reproduktory | Nie |
| Upozornenia | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 6939554907173 |
| Výstup pre slúchadlá: | Nie |
| Počet VGA portov: | 1 |
| HDMI: | Áno |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Vstavaný USB hub: | Nie |
| Stojan v cene: | Áno |
| Obsahuje napájací adaptér: | Áno |
| Hmotnosť (bez stojana): | 2,05 kg |
| Šírka (bez stojana): | 492,7 mm |
| Šírka skosenej hrany (vrch): | 3,3 mm |
| Výška (bez stojana): | 284 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 41,2 mm |
| Šírka skosenej hrany (strana): | 3,3 mm |
| Šírka skosenej hrany (dno): | 1,52 cm |
| Výstupné napätie adaptéru: | 12 V |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,1 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | E |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 15 kWh |
| Spotreba energie (max): | 16 W |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,1 W |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | Nie je dostupné |
| Pomer prúdu: | 2 A |
| Spotreba elektrickej energie: | 16 W |
| Typ napájania: | Externé |
| Odozva: | 10 ms |
| NTSC pokrytie (typické): | 72% |
| Jas displeja (typický): | 250 cd/m² |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Štandard farebného gamutu: | NTSC |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 56 cm |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Hĺbka farieb: | 8 bit |
| Kontrastný pomer (typický): | 3000:1 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Technológia zobrazenia: | LED |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Typ podsvietenia: | Edge LED |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Typ panelu: | VA |
| Uhlopriečka displeja: | 54,5 cm (21.4") |
| Odnímateľný stojan: | Áno |
| Farba nohy: | Čierna |
| Bezrámový dizajn: | Áno |
| Farba predného rámu: | Čierna |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka balenia: | 99 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 2,86 kg |
| Šírka balenia: | 598 mm |
| Výška balenia: | 366 mm |
| Certifikáty zhody: | Smernica o nízkom napätí (LVD), Elektromagnetická kompatibilita (EMC), CE |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 30000 h |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 75 x 75 mm |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Plug and Play: | Áno |
| Nastavenie výšky: | Nie |
| Uhol náklonu: | -5 - 15° |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2139333 |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Upozornenia: | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
