DELL Plus S3225QC LCD monitor 80,3 cm (31.6") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD QD-OLED Čierna, Strieborná
Kód: MONDELMON0287Podrobný popis
DELL Plus S3225QC LCD monitor 80,3 cm (31.6") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD QD-OLED Čierna, Strieborná| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| HDMI | Áno |
| Verzia HDCP | 1.4/2.3 |
| Počet výstupných portov USB typu C | 1 |
| Verzia USB Power Delivery až do | 90 W |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| HDCP | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Typ USB upstream portu | USB Typ-C |
| Výstup pre slúchadlá | Nie |
| Vstavaný USB hub | Áno |
| Počet USB Type-C downstream portov | 2 |
| AMD FreeSync | Áno |
| Technológia Low Blue Light | Áno |
| Technológia bez blikania | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Stojan v cene | Áno |
| Dodávané káble | USB Type-C až USB Type-C, AC |
| Šírka (bez stojana) | 718,8 mm |
| Výška (bez stojana) | 457,6 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 70,3 mm |
| Šírka skosenej hrany (vrch) | 6,66 mm |
| Šírka skosenej hrany (dno) | 5,63 cm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 223,7 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 9,78 kg |
| Šírka (s podstavcom) | 718,8 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 6,95 kg |
| Šírka skosenej hrany (strana) | 9,65 mm |
| Výška (s podstavcom) | 614 mm |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 40 kWh |
| Spotreba energie (max) | 320 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,3 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie | 40 W |
| Vstupný prúd | 4 A |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 40 kWh |
| Typ merania času odozvy | GTG (Gray to Gray) |
| Hustota pixelov | 140 ppi |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja | 80,3 cm (31.6") |
| Technológia zobrazenia | QD-OLED |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Viditeľná veľkosť (zvisle) | 39,5 cm |
| Jas displeja (typický) | 250 cd/m² |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 80,3 cm |
| Jas displeja (špička) | 1000 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Zvislá frekvencia (digitál) | 48 - 120 Hz |
| Pokrytie DCI-P3 | 99% |
| Podporované grafické rozlíšenie | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1280 x 720 (HD 720), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1024 x 768 (XGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 1280 x 960, 2560 x 1440, 3840 x 2160, 1440 x 900 (WXGA+), 1152 x 864 (XGA+) |
| Rozstup pixelov | 0,1814 x 0,1814 mm |
| Podpora HDR | Áno |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne) | 69,9 cm |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | DisplayHDR 400 True Black |
| Podporované videomódy | 480i, 480p, 1080p, 576p, 576i, 720p, 2160p, 1080i |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Dynamický kontrast | 1500000:1 |
| Odozva | 0,03 ms |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Vodorovná frekvencia (digitál) | 25 - 300 kHz |
| Wi-Fi | Nie |
| Farba | Čierna |
| Odnímateľný stojan | Áno |
| Farba nohy | Strieborná |
| Farba predného rámu | Čierna |
| Postavenie na trhu | Kancelária |
| Hmotnosť vrátane balenia | 14,9 kg |
| Certifikáty zhody | RoHS |
| Nastaviteľná výška (max) | 11 cm |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Obraz v obraze (PIP) | Áno |
| Uhol náklonu | -5 - 21° |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Plug and Play | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Vylepšená správa káblov | Áno |
| Rozsah otáčania | -4 - 4° |
| Výkyvný / otočný | Áno |
| Pivot | Nie |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2233284 |
| Neobsahuje | Arzén, PVC/BFR, Ortuť |
| Osvedčenia o udržateľnosti | ENERGY STAR |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 60 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80% |
| Prevádzková nadmorská výška | 0 - 5000 m |
| Mimoprevádzková nadmorská výška | 5000 - 12191 m |
| RMS výkon | 25 W |
| Počet reproduktorov | 5 |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Upozornenia | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Emisie uhlíka, výroba (kg CO2e) | 186,192 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 431 |
| Emisie uhlíka, logistika (kg CO2e) | 28,015 |
| Emisie uhlíka, koniec životnosti (kg CO2e) | 21,119 |
| Emisie uhlíka (spotreba energie) | 195,243 |
| PAIA verzia | GaBi version 1, 2024 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 5397184962381 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Verzia HDCP: | 1.4/2.3 |
| Počet výstupných portov USB typu C: | 1 |
| Verzia USB Power Delivery až do: | 90 W |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| HDCP: | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia USB hubu: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Typ USB upstream portu: | USB Typ-C |
| Výstup pre slúchadlá: | Nie |
| Vstavaný USB hub: | Áno |
| Počet USB Type-C downstream portov: | 2 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Technológia Low Blue Light: | Áno |
| Technológia bez blikania: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Stojan v cene: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Type-C až USB Type-C, AC |
| Šírka (bez stojana): | 718,8 mm |
| Výška (bez stojana): | 457,6 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 70,3 mm |
| Šírka skosenej hrany (vrch): | 6,66 mm |
| Šírka skosenej hrany (dno): | 5,63 cm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 223,7 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 9,78 kg |
| Šírka (s podstavcom): | 718,8 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 6,95 kg |
| Šírka skosenej hrany (strana): | 9,65 mm |
| Výška (s podstavcom): | 614 mm |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 40 kWh |
| Spotreba energie (max): | 320 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,3 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie: | 40 W |
| Vstupný prúd: | 4 A |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 40 kWh |
| Typ merania času odozvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Hustota pixelov: | 140 ppi |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja: | 80,3 cm (31.6") |
| Technológia zobrazenia: | QD-OLED |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Viditeľná veľkosť (zvisle): | 39,5 cm |
| Jas displeja (typický): | 250 cd/m² |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 80,3 cm |
| Jas displeja (špička): | 1000 cd/m² |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Zvislá frekvencia (digitál): | 48 - 120 Hz |
| Pokrytie DCI-P3: | 99% |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1280 x 720 (HD 720), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1024 x 768 (XGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 1280 x 960, 2560 x 1440, 3840 x 2160, 1440 x 900 (WXGA+), 1152 x 864 (XGA+) |
| Rozstup pixelov: | 0,1814 x 0,1814 mm |
| Podpora HDR: | Áno |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne): | 69,9 cm |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | DisplayHDR 400 True Black |
| Podporované videomódy: | 480i, 480p, 1080p, 576p, 576i, 720p, 2160p, 1080i |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Dynamický kontrast: | 1500000:1 |
| Odozva: | 0,03 ms |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Vodorovná frekvencia (digitál): | 25 - 300 kHz |
| Wi-Fi: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Odnímateľný stojan: | Áno |
| Farba nohy: | Strieborná |
| Farba predného rámu: | Čierna |
| Postavenie na trhu: | Kancelária |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 14,9 kg |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
| Nastaviteľná výška (max): | 11 cm |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Obraz v obraze (PIP): | Áno |
| Uhol náklonu: | -5 - 21° |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Plug and Play: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Vylepšená správa káblov: | Áno |
| Rozsah otáčania: | -4 - 4° |
| Výkyvný / otočný: | Áno |
| Pivot: | Nie |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 100 x 100 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2233284 |
| Neobsahuje: | Arzén, PVC/BFR, Ortuť |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | ENERGY STAR |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 60 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 80% |
| Prevádzková nadmorská výška: | 0 - 5000 m |
| Mimoprevádzková nadmorská výška: | 5000 - 12191 m |
| RMS výkon: | 25 W |
| Počet reproduktorov: | 5 |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Upozornenia: | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Emisie uhlíka, výroba (kg CO2e): | 186,192 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e): | 431 |
| Emisie uhlíka, logistika (kg CO2e): | 28,015 |
| Emisie uhlíka, koniec životnosti (kg CO2e): | 21,119 |
| Emisie uhlíka (spotreba energie): | 195,243 |
| PAIA verzia: | GaBi version 1, 2024 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
