GIGABYTE G27Q20 LCD monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LED Čierna
Kód: MONGIGGAM0098Podrobný popis
GIGABYTE G27Q20 LCD monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LED Čierna| Počet downstream portov | 1 |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| HDMI | Áno |
| Vstavaný USB hub | Nie |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Audio vstup | Nie |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync | Áno |
| NVIDIA G-SYNC | Áno |
| Technológia Low Blue Light | Áno |
| Technológia bez blikania | Áno |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Dodávané káble | DisplayPort, USB, HDMI, AC |
| Stojan v cene | Áno |
| Stručný návod | Áno |
| Obsahuje napájací adaptér | Áno |
| Výška (bez stojana) | 371,5 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 4,55 kg |
| hmotnosť (s podstavcom) | 6,16 kg |
| Hĺbka (bez stojana) | 59 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 612 mm |
| Výška (s podstavcom) | 515 mm |
| Šírka (bez stojana) | 612,7 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 192 mm |
| Spotreba elektrickej energie | 21 W |
| Spotreba energie (úsporne) | 0,3 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 39 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Vstupný prúd | 3.42 A |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 21 kWh |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Výstupné napätie adaptéru | 19 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Typ merania času odozvy | GTG (Gray to Gray) |
| Štandard farebného gamutu | DCI-P3 |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne) | 59,7 cm |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| sRGB pokrytie (typické) | 123% |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 69 cm |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Typ podsvietenia | Edge LED |
| Uhlopriečka displeja | 68,6 cm (27") |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja | 2560 x 1440 px |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Podporované videomódy | 1440p |
| Farebný gamut | 94% |
| Kontrastný pomer (typický) | 1000:1 |
| Jas displeja (typický) | 350 cd/m² |
| Podporované grafické rozlíšenie | 2560 x 1440 |
| Typ panelu | SS-IPS |
| Rozstup pixelov | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Podpora HDR | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 200 Hz |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Pokrytie DCI-P3 | 94% |
| Typ HD rozlíšenia | Quad HD |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Odozva | 0,5 ms |
| Viditeľná veľkosť (zvisle) | 33,6 cm |
| Odnímateľný stojan | Áno |
| Postavenie na trhu | Hranie |
| Farba predného rámu | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Výška balenia | 169 mm |
| Šírka balenia | 800 mm |
| Typ balenia | Box |
| Hĺbka balenia | 480 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 8,55 kg |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Nastaviteľná výška (max) | 13 cm |
| Nastavenie výšky | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Uhol náklonu | -5 - 21° |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100 |
| Uhol natočenia | 0 - 90° |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Pivot | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Výkyvný / otočný | Áno |
| Rozsah otáčania | 0 - 15° |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2215835 |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Vstavané reproduktory | Nie |
| Upozornenia | Avoid direct contact with liquids., Do not expose to water or excessive moisture., The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 4719331873851 |
| Počet downstream portov: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| HDMI: | Áno |
| Vstavaný USB hub: | Nie |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Výstup pre slúchadlá: | Áno |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Audio vstup: | Nie |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync: | Áno |
| NVIDIA G-SYNC: | Áno |
| Technológia Low Blue Light: | Áno |
| Technológia bez blikania: | Áno |
| Typ NVIDIA G-SYNC: | G-SYNC Compatible |
| Dodávané káble: | DisplayPort, USB, HDMI, AC |
| Stojan v cene: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Obsahuje napájací adaptér: | Áno |
| Výška (bez stojana): | 371,5 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 4,55 kg |
| hmotnosť (s podstavcom): | 6,16 kg |
| Hĺbka (bez stojana): | 59 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 612 mm |
| Výška (s podstavcom): | 515 mm |
| Šírka (bez stojana): | 612,7 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 192 mm |
| Spotreba elektrickej energie: | 21 W |
| Spotreba energie (úsporne): | 0,3 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 39 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | E |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Vstupný prúd: | 3.42 A |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 21 kWh |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Výstupné napätie adaptéru: | 19 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Typ merania času odozvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Štandard farebného gamutu: | DCI-P3 |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne): | 59,7 cm |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| sRGB pokrytie (typické): | 123% |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 69 cm |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Typ podsvietenia: | Edge LED |
| Uhlopriečka displeja: | 68,6 cm (27") |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1440 px |
| Technológia zobrazenia: | LED |
| Podporované videomódy: | 1440p |
| Farebný gamut: | 94% |
| Kontrastný pomer (typický): | 1000:1 |
| Jas displeja (typický): | 350 cd/m² |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 2560 x 1440 |
| Typ panelu: | SS-IPS |
| Rozstup pixelov: | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Podpora HDR: | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 200 Hz |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Pokrytie DCI-P3: | 94% |
| Typ HD rozlíšenia: | Quad HD |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Odozva: | 0,5 ms |
| Viditeľná veľkosť (zvisle): | 33,6 cm |
| Odnímateľný stojan: | Áno |
| Postavenie na trhu: | Hranie |
| Farba predného rámu: | Čierna |
| Farba: | Čierna |
| Výška balenia: | 169 mm |
| Šírka balenia: | 800 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Hĺbka balenia: | 480 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 8,55 kg |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Nastaviteľná výška (max): | 13 cm |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Uhol náklonu: | -5 - 21° |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 100 x 100 |
| Uhol natočenia: | 0 - 90° |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Výkyvný / otočný: | Áno |
| Rozsah otáčania: | 0 - 15° |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2215835 |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with liquids., Do not expose to water or excessive moisture., The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
