HP Series 7 Pro 34-palcový konferenčný monitor WQHD – 734pm
Kód: MONHP-MON0202Podrobný popis
HP Series 7 Pro 34-palcový konferenčný monitor WQHD – 734pm| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Počet výstupov DisplayPort | 1 |
| HDCP | Áno |
| Verzia USB hubu | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Zabudovaný KVM prepínač | Áno |
| Počet USB Type-A downstream portov | 5 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Verzia USB Power Delivery až do | 100 W |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Počet výstupných portov USB typu C | 1 |
| Verzia výstupu DisplayPort | 1.4 |
| Počet USB Type-C downstream portov | 1 |
| HDMI | Áno |
| Vstavaný USB hub | Áno |
| Segment HP | Biznis |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Podpora VESA Adaptive Sync | Áno |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technológia bez blikania | Áno |
| Technológia Low Blue Light | Áno |
| AMD FreeSync | Áno |
| Infračervený (IR) senzor | Áno |
| Dodávané káble | AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-C až USB Type-A, Thunderbolt |
| Stručný návod | Áno |
| Dodávaný softvér | HP Display Center; Knižnica HP Client Management Script Library |
| Výška (s podstavcom) | 547,4 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 120,2 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 266,9 mm |
| Výška (bez stojana) | 364,1 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 8,78 kg |
| Šírka (bez stojana) | 813,8 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 11,3 kg |
| Šírka (s podstavcom) | 813,8 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,3 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 68 kWh |
| Spotreba elektrickej energie | 51 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 32,5 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (max) | 310 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Podporované grafické rozlíšenie | 1440 x 900 (WXGA+), 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 1024 x 768 (XGA), 1600 x 900, 1600 x 1200 (UXGA), 3440 x 1440, 1280 x 720 (HD 720), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 800 x 600 (SVGA), 2560 x 1440, 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Uhlopriečka displeja | 86,4 cm (34") |
| Povrch displeja | Matný |
| Typ panelu | IPS Black |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne) | 80 cm |
| Ghosting | 25% |
| Jas displeja (typický) | 400 cd/m² |
| Hĺbka farieb | 8 bit |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 3440 x 1440 px |
| Technológia zobrazenia | LCD |
| Tvrdosť povrchu | 3H |
| Kontrastný pomer (typický) | 2000:1 |
| Počet farieb displeja | 16,7 miliónov farieb |
| Natívny pomer strán | 21:9 |
| Rozsah vodorovného snímania | 30 - 190 kHz |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ HD rozlíšenia | Wide Quad HD |
| Rozstup pixelov | 0,23 x 0,23 mm |
| Typ podsvietenia | Edge LED |
| Štandard farebného gamutu | sRGB, DCI-P3 |
| Pomer strán | 21:9 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Tvar obrazovky | Zakrivený |
| Typ merania času odozvy | GTG (Gray to Gray) |
| Rozsah zvislého snímania | 30 - 120 Hz |
| LED podsvietenie | Áno |
| Farebný gamut | 100% |
| sRGB pokrytie (typické) | 100% |
| Podpora HDR | Áno |
| Hustota pixelov | 109 ppi |
| Odozva | 5 ms |
| Úroveň zakrivenia obrazovky | 1900R |
| Jas displeja | 400 cd/m² |
| Viditeľná veľkosť (zvisle) | 33,5 cm |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 86,4 cm |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Diaľkovo ovládané | Áno |
| Farba | Čierna |
| Farba nohy | Strieborná, Čierna |
| Odnímateľný stojan | Áno |
| Postavenie na trhu | Biznis |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Výška balenia | 485 mm |
| Záručný list | Áno |
| Hĺbka balenia | 226 mm |
| Typ balenia | Box |
| Šírka balenia | 952 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 17,4 kg |
| Certifikáty zhody | CECP, BSMI, Federal Communications Commission (FCC), CE, EAC, CCC, CB, BIS |
| Šírka | 813,8 mm |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Hĺbka | 120,2 mm |
| Kód UNSPC | 43211902 |
| Výška | 364,1 mm |
| Hmotnosť | 11,3 kg |
| Manufacturer warranty | Trojročná obmedzená záruka HP |
| Obraz v obraze (PIP) | Áno |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Výkyvný / otočný | Áno |
| Nastavenie výšky | Áno |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Uhol náklonu | -5 - 20° |
| VESA montáž | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100 |
| Nastaviteľná výška (max) | 15 cm |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1894961 |
| Osvedčenia o udržateľnosti | ENERGY STAR, EPEAT, EPEAT Climate +, TCO10, TCO |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 5 - 35 °C |
| Prevádzková nadmorská výška | 0 - 5000 m |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 20 - 80% |
| Mimoprevádzková nadmorská výška | 0 - 12192 m |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 20 - 80% |
| RMS výkon | 12 W |
| Efektívny počet pixelov | 5 MP |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Audio dekodéry | DTS Virtual:X |
| Integrovaná kamera | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Počet reproduktorov | 4 |
| Upozornenia | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 198415143440 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Počet výstupov DisplayPort: | 1 |
| HDCP: | Áno |
| Verzia USB hubu: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Zabudovaný KVM prepínač: | Áno |
| Počet USB Type-A downstream portov: | 5 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Verzia USB Power Delivery až do: | 100 W |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Počet výstupných portov USB typu C: | 1 |
| Verzia výstupu DisplayPort: | 1.4 |
| Počet USB Type-C downstream portov: | 1 |
| HDMI: | Áno |
| Vstavaný USB hub: | Áno |
| Segment HP: | Biznis |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Podpora VESA Adaptive Sync: | Áno |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Technológia bez blikania: | Áno |
| Technológia Low Blue Light: | Áno |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Infračervený (IR) senzor: | Áno |
| Dodávané káble: | AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-C až USB Type-A, Thunderbolt |
| Stručný návod: | Áno |
| Dodávaný softvér: | HP Display Center; Knižnica HP Client Management Script Library |
| Výška (s podstavcom): | 547,4 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 120,2 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 266,9 mm |
| Výška (bez stojana): | 364,1 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 8,78 kg |
| Šírka (bez stojana): | 813,8 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 11,3 kg |
| Šírka (s podstavcom): | 813,8 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,3 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 68 kWh |
| Spotreba elektrickej energie: | 51 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 32,5 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (max): | 310 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 1440 x 900 (WXGA+), 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 1024 x 768 (XGA), 1600 x 900, 1600 x 1200 (UXGA), 3440 x 1440, 1280 x 720 (HD 720), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 800 x 600 (SVGA), 2560 x 1440, 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | DisplayHDR 400 |
| Uhlopriečka displeja: | 86,4 cm (34") |
| Povrch displeja: | Matný |
| Typ panelu: | IPS Black |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne): | 80 cm |
| Ghosting: | 25% |
| Jas displeja (typický): | 400 cd/m² |
| Hĺbka farieb: | 8 bit |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 3440 x 1440 px |
| Technológia zobrazenia: | LCD |
| Tvrdosť povrchu: | 3H |
| Kontrastný pomer (typický): | 2000:1 |
| Počet farieb displeja: | 16,7 miliónov farieb |
| Natívny pomer strán: | 21:9 |
| Rozsah vodorovného snímania: | 30 - 190 kHz |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ HD rozlíšenia: | Wide Quad HD |
| Rozstup pixelov: | 0,23 x 0,23 mm |
| Typ podsvietenia: | Edge LED |
| Štandard farebného gamutu: | sRGB, DCI-P3 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Tvar obrazovky: | Zakrivený |
| Typ merania času odozvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Rozsah zvislého snímania: | 30 - 120 Hz |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Farebný gamut: | 100% |
| sRGB pokrytie (typické): | 100% |
| Podpora HDR: | Áno |
| Hustota pixelov: | 109 ppi |
| Odozva: | 5 ms |
| Úroveň zakrivenia obrazovky: | 1900R |
| Jas displeja: | 400 cd/m² |
| Viditeľná veľkosť (zvisle): | 33,5 cm |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 86,4 cm |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Diaľkovo ovládané: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Farba nohy: | Strieborná, Čierna |
| Odnímateľný stojan: | Áno |
| Postavenie na trhu: | Biznis |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Výška balenia: | 485 mm |
| Záručný list: | Áno |
| Hĺbka balenia: | 226 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Šírka balenia: | 952 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 17,4 kg |
| Certifikáty zhody: | CECP, BSMI, Federal Communications Commission (FCC), CE, EAC, CCC, CB, BIS |
| Šírka: | 813,8 mm |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Hĺbka: | 120,2 mm |
| Kód UNSPC: | 43211902 |
| Výška: | 364,1 mm |
| Hmotnosť: | 11,3 kg |
| Manufacturer warranty: | Trojročná obmedzená záruka HP |
| Obraz v obraze (PIP): | Áno |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Výkyvný / otočný: | Áno |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Uhol náklonu: | -5 - 20° |
| VESA montáž: | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 100 x 100 |
| Nastaviteľná výška (max): | 15 cm |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1894961 |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | ENERGY STAR, EPEAT, EPEAT Climate +, TCO10, TCO |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 5 - 35 °C |
| Prevádzková nadmorská výška: | 0 - 5000 m |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 20 - 80% |
| Mimoprevádzková nadmorská výška: | 0 - 12192 m |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 20 - 80% |
| RMS výkon: | 12 W |
| Efektívny počet pixelov: | 5 MP |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Audio dekodéry: | DTS Virtual:X |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Počet reproduktorov: | 4 |
| Upozornenia: | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
