Lenovo Legion 27Q-10 OLED LCD monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 px Quad HD Čierna
Kód: MONLEVMON0285Podrobný popis
Lenovo Legion 27Q-10 OLED LCD monitor 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 px Quad HD Čierna| HDMI | Áno |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Vstavaný USB hub | Nie |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Audio výstup | Áno |
| AMD FreeSync | Áno |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Podpora VESA Adaptive Sync | Áno |
| Technológia Low Blue Light | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Dodávané káble | DisplayPort, Výkon |
| Počet skrutiek | 4 |
| Dĺžka kábla DisplayPort | 1,8 m |
| Stojan v cene | Áno |
| Dĺžka napájacieho kábla | 1,8 m |
| Výška (bez stojana) | 354,3 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 214 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 609,3 mm |
| Šírka (bez stojana) | 609,3 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 3,8 kg |
| Hĺbka (bez stojana) | 40,5 mm |
| Výška (s podstavcom) | 524,2 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 6 kg |
| Šírka skosenej hrany (strana) | 1 mm |
| Šírka skosenej hrany (dno) | 1,27 cm |
| Šírka skosenej hrany (vrch) | 1 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (max) | 67 W |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,3 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 19 kWh |
| Spotreba elektrickej energie | 41 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 19 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | E |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Hĺbka farieb | 10 bit |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Kontrastný pomer (typický) | 1500000:1 |
| Technológia zobrazenia | OLED |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| sRGB pokrytie (typické) | 99% |
| Rozlíšenie displeja | 2560 x 1440 px |
| Typ HD rozlíšenia | Quad HD |
| Dynamický kontrast | 1500000:1 |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Typ panelu | OLED |
| Rozstup pixelov | 0,2292 x 0,2292 mm |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Jas displeja (typický) | 200 cd/m² |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 240 Hz |
| Uhlopriečka displeja | 67,3 cm (26.5") |
| Viditeľná veľkosť (zvisle) | 33,4 cm |
| Odozva | 0,03 ms |
| Podpora HDR | Áno |
| Hustota pixelov | 110 ppi |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne) | 59 cm |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Typ merania času odozvy | GTG (Gray to Gray) |
| Jas displeja (špička) | 400 cd/m² |
| Pokrytie DCI-P3 | 99% |
| Farba | Čierna |
| Postavenie na trhu | Hranie |
| Farba nohy | Čierna |
| Výška balenia | 480 mm |
| Šírka balenia | 800 mm |
| Hĺbka balenia | 139 mm |
| Uhol náklonu | -5 - 22° |
| Rozsah otáčania | 0 - 30° |
| Nastavenie výšky | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Uhol natočenia | -90 - 90° |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Vylepšená správa káblov | Áno |
| Výkyvný / otočný | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100 mm |
| Slot pre zámok | Áno |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Pivot | Áno |
| Nastaviteľná výška (max) | 13,5 cm |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2458748 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 60 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80% |
| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Vstavané reproduktory | Nie |
| Upozornenia | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 199272019732 |
| HDMI: | Áno |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Vstavaný USB hub: | Nie |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Audio výstup: | Áno |
| AMD FreeSync: | Áno |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Podpora VESA Adaptive Sync: | Áno |
| Technológia Low Blue Light: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Dodávané káble: | DisplayPort, Výkon |
| Počet skrutiek: | 4 |
| Dĺžka kábla DisplayPort: | 1,8 m |
| Stojan v cene: | Áno |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,8 m |
| Výška (bez stojana): | 354,3 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 214 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 609,3 mm |
| Šírka (bez stojana): | 609,3 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 3,8 kg |
| Hĺbka (bez stojana): | 40,5 mm |
| Výška (s podstavcom): | 524,2 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 6 kg |
| Šírka skosenej hrany (strana): | 1 mm |
| Šírka skosenej hrany (dno): | 1,27 cm |
| Šírka skosenej hrany (vrch): | 1 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (max): | 67 W |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,3 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 19 kWh |
| Spotreba elektrickej energie: | 41 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 19 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | E |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | E |
| Hĺbka farieb: | 10 bit |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Kontrastný pomer (typický): | 1500000:1 |
| Technológia zobrazenia: | OLED |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| sRGB pokrytie (typické): | 99% |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1440 px |
| Typ HD rozlíšenia: | Quad HD |
| Dynamický kontrast: | 1500000:1 |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Typ panelu: | OLED |
| Rozstup pixelov: | 0,2292 x 0,2292 mm |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Jas displeja (typický): | 200 cd/m² |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 240 Hz |
| Uhlopriečka displeja: | 67,3 cm (26.5") |
| Viditeľná veľkosť (zvisle): | 33,4 cm |
| Odozva: | 0,03 ms |
| Podpora HDR: | Áno |
| Hustota pixelov: | 110 ppi |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne): | 59 cm |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Typ merania času odozvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Jas displeja (špička): | 400 cd/m² |
| Pokrytie DCI-P3: | 99% |
| Farba: | Čierna |
| Postavenie na trhu: | Hranie |
| Farba nohy: | Čierna |
| Výška balenia: | 480 mm |
| Šírka balenia: | 800 mm |
| Hĺbka balenia: | 139 mm |
| Uhol náklonu: | -5 - 22° |
| Rozsah otáčania: | 0 - 30° |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Uhol natočenia: | -90 - 90° |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Vylepšená správa káblov: | Áno |
| Výkyvný / otočný: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 100 x 100 mm |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Pivot: | Áno |
| Nastaviteľná výška (max): | 13,5 cm |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2458748 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 60 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 80% |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Upozornenia: | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
