Lenovo Yoga Pro 27UD-10 LCD monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD QD-OLED Čierna
Kód: MONLEVMON0286Podrobný popis
Lenovo Yoga Pro 27UD-10 LCD monitor 67,3 cm (26.5") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD QD-OLED Čierna| Verzia výstupu DisplayPort | 1.4 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Počet výstupov DisplayPort | 1 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet USB Type-C downstream portov | 3 |
| HDMI | Áno |
| Vstavaný USB hub | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Počet USB Type-A downstream portov | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| Počet výstupných portov USB typu C | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet upstream portov | 1 |
| Technológia Low Blue Light | Áno |
| NVIDIA G-SYNC | Áno |
| Technológia bez blikania | Áno |
| AMD FreeSync | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Verzia operačného systému | Windows 10, Windows 11 |
| Dodávané káble | Výkon, USB |
| Stojan v cene | Áno |
| Stručný návod | Áno |
| Dĺžka napájacieho kábla | 1,8 m |
| Šírka skosenej hrany (strana) | 2 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 611 mm |
| Výška (s podstavcom) | 574,2 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 6,7 kg |
| Šírka (bez stojana) | 611 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 4,5 kg |
| Hĺbka (s podstavcom) | 184,3 mm |
| Šírka skosenej hrany (dno) | 1,09 cm |
| Hĺbka (bez stojana) | 95,5 mm |
| Šírka skosenej hrany (vrch) | 2 mm |
| Výška (bez stojana) | 397,1 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,3 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 26 kWh |
| Typ napájania | Externé |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 27 kWh |
| Spotreba energie (max) | 310 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Spotreba elektrickej energie | 80 W |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Hĺbka farieb | 10 bit |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| sRGB pokrytie (typické) | 99% |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Dynamický kontrast | 3000000:1 |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Technológia zobrazenia | QD-OLED |
| Kontrastný pomer (typický) | 1500000:1 |
| Podpora HDR | Áno |
| Farebný gamut | 99% |
| Odozva | 0,03 ms |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Hustota pixelov | 166 ppi |
| Rozstup pixelov | 0,153 x 0,153 mm |
| Adobe RGB pokrytie | 96% |
| Jas displeja (typický) | 250 cd/m² |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision, DisplayHDR 400 True Black |
| Uhlopriečka displeja | 67,3 cm (26.5") |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Farba | Čierna |
| Farba názov | Eclipse black |
| Farba nohy | Čierna |
| Hmotnosť vrátane balenia | 15,7 kg |
| Šírka balenia | 700 mm |
| Hĺbka balenia | 210 mm |
| Výška balenia | 696 mm |
| Aktívna plocha displeja ( Š x V ) | 590 x 332,9 mm |
| Certifikácia | EU Energy Efficiency Level (Level-F), Volatile Organic Compound Certification, RoHS, Eyesafe Display 2.0 |
| Nastaviteľná výška (max) | 11 cm |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100 mm |
| Uhol náklonu | -5 - 22° |
| Slot pre zámok | Áno |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2503125 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 8 - 80% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Počet reproduktorov | 6 |
| Integrovaná kamera | Áno |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Upozornenia | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 199272306696 |
| Verzia výstupu DisplayPort: | 1.4 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Počet výstupov DisplayPort: | 1 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet USB Type-C downstream portov: | 3 |
| HDMI: | Áno |
| Vstavaný USB hub: | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Počet USB Type-A downstream portov: | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| Počet výstupných portov USB typu C: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet upstream portov: | 1 |
| Technológia Low Blue Light: | Áno |
| NVIDIA G-SYNC: | Áno |
| Technológia bez blikania: | Áno |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| Verzia operačného systému: | Windows 10, Windows 11 |
| Dodávané káble: | Výkon, USB |
| Stojan v cene: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,8 m |
| Šírka skosenej hrany (strana): | 2 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 611 mm |
| Výška (s podstavcom): | 574,2 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 6,7 kg |
| Šírka (bez stojana): | 611 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 4,5 kg |
| Hĺbka (s podstavcom): | 184,3 mm |
| Šírka skosenej hrany (dno): | 1,09 cm |
| Hĺbka (bez stojana): | 95,5 mm |
| Šírka skosenej hrany (vrch): | 2 mm |
| Výška (bez stojana): | 397,1 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,3 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 26 kWh |
| Typ napájania: | Externé |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 27 kWh |
| Spotreba energie (max): | 310 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Spotreba elektrickej energie: | 80 W |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Hĺbka farieb: | 10 bit |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| sRGB pokrytie (typické): | 99% |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Dynamický kontrast: | 3000000:1 |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Technológia zobrazenia: | QD-OLED |
| Kontrastný pomer (typický): | 1500000:1 |
| Podpora HDR: | Áno |
| Farebný gamut: | 99% |
| Odozva: | 0,03 ms |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Hustota pixelov: | 166 ppi |
| Rozstup pixelov: | 0,153 x 0,153 mm |
| Adobe RGB pokrytie: | 96% |
| Jas displeja (typický): | 250 cd/m² |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dolby Vision, DisplayHDR 400 True Black |
| Uhlopriečka displeja: | 67,3 cm (26.5") |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Farba názov: | Eclipse black |
| Farba nohy: | Čierna |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 15,7 kg |
| Šírka balenia: | 700 mm |
| Hĺbka balenia: | 210 mm |
| Výška balenia: | 696 mm |
| Aktívna plocha displeja ( Š x V ): | 590 x 332,9 mm |
| Certifikácia: | EU Energy Efficiency Level (Level-F), Volatile Organic Compound Certification, RoHS, Eyesafe Display 2.0 |
| Nastaviteľná výška (max): | 11 cm |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 100 x 100 mm |
| Uhol náklonu: | -5 - 22° |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2503125 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 8 - 80% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Počet reproduktorov: | 6 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Upozornenia: | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
