Samsung LS27FG500SUXEN LCD monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD OLED Čierna
Kód: MONSA1GAM0080Podrobný popis
Samsung LS27FG500SUXEN LCD monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD OLED Čierna| Počet HDMI portov | 1 |
| Vstavaný USB hub | Nie |
| Verzia výstupu DisplayPort | 1.2 |
| Verzia HDCP | 2.2 |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| HDMI | Áno |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| HDCP | Áno |
| NVIDIA G-SYNC | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| AMD FreeSync | Áno |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Technológia bez blikania | Áno |
| Herné funkcie | Super Arena Gaming UX |
| Dodávané káble | Výkon, HDMI, DisplayPort |
| Stojan v cene | Áno |
| Hmotnosť (bez stojana) | 2,5 kg |
| Hĺbka (s podstavcom) | 234,5 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 3,3 kg |
| Šírka (bez stojana) | 609,9 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 609,9 mm |
| Výška (bez stojana) | 359,3 mm |
| Výška (s podstavcom) | 463,8 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 57 mm |
| Typ napájania | Externé |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 28 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (max) | 78 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,3 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 72 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba elektrickej energie | 28 W |
| Typ panelu | IPS |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 180 Hz |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Viditeľná veľkosť (zvisle) | 33,4 cm |
| Rozlíšenie displeja | 2560 x 1440 px |
| Technológia zobrazenia | OLED |
| Kontrastný pomer (typický) | 1000000:1 |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Farebný gamut | 99% |
| Typ HD rozlíšenia | Quad HD |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 67 cm |
| Typ merania času odozvy | GTG (Gray to Gray) |
| Jas displeja (typický) | 200 cd/m² |
| Uhlopriečka displeja | 68,6 cm (27") |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Odozva | 0,03 ms |
| Jas displeja (min) | 190 cd/m² |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Počet farieb displeja | 1 miliárd farieb |
| Podpora HDR | Áno |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne) | 59 cm |
| Postavenie na trhu | Hranie |
| Farba | Čierna |
| Farba nohy | Čierna |
| Hĺbka balenia | 414 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 4,6 kg |
| Výška balenia | 114 mm |
| Šírka balenia | 722 mm |
| Špecifické technológie značky | Black Equalizer |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100 |
| VESA montáž | Áno |
| Uhol náklonu | -2 - 15° |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2435794 |
| Vstavané reproduktory | Nie |
| Upozornenia | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices., Avoid direct contact with liquids., Do not expose to water or excessive moisture. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 8806097684039 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Vstavaný USB hub: | Nie |
| Verzia výstupu DisplayPort: | 1.2 |
| Verzia HDCP: | 2.2 |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| HDMI: | Áno |
| Výstup pre slúchadlá: | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| HDCP: | Áno |
| NVIDIA G-SYNC: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Typ NVIDIA G-SYNC: | G-SYNC Compatible |
| Technológia bez blikania: | Áno |
| Herné funkcie: | Super Arena Gaming UX |
| Dodávané káble: | Výkon, HDMI, DisplayPort |
| Stojan v cene: | Áno |
| Hmotnosť (bez stojana): | 2,5 kg |
| Hĺbka (s podstavcom): | 234,5 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 3,3 kg |
| Šírka (bez stojana): | 609,9 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 609,9 mm |
| Výška (bez stojana): | 359,3 mm |
| Výška (s podstavcom): | 463,8 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 57 mm |
| Typ napájania: | Externé |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 28 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (max): | 78 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,3 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 72 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba elektrickej energie: | 28 W |
| Typ panelu: | IPS |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 180 Hz |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Viditeľná veľkosť (zvisle): | 33,4 cm |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1440 px |
| Technológia zobrazenia: | OLED |
| Kontrastný pomer (typický): | 1000000:1 |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Farebný gamut: | 99% |
| Typ HD rozlíšenia: | Quad HD |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 67 cm |
| Typ merania času odozvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Jas displeja (typický): | 200 cd/m² |
| Uhlopriečka displeja: | 68,6 cm (27") |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Odozva: | 0,03 ms |
| Jas displeja (min): | 190 cd/m² |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Počet farieb displeja: | 1 miliárd farieb |
| Podpora HDR: | Áno |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne): | 59 cm |
| Postavenie na trhu: | Hranie |
| Farba: | Čierna |
| Farba nohy: | Čierna |
| Hĺbka balenia: | 414 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 4,6 kg |
| Výška balenia: | 114 mm |
| Šírka balenia: | 722 mm |
| Špecifické technológie značky: | Black Equalizer |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 100 x 100 |
| VESA montáž: | Áno |
| Uhol náklonu: | -2 - 15° |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2435794 |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Upozornenia: | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices., Avoid direct contact with liquids., Do not expose to water or excessive moisture. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
