Xiaomi A27i LCD monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD Čierna
Kód: MONXAOMON0005Podrobný popis
Xiaomi A27i LCD monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD Čierna| Vstavaný USB hub | Nie |
| DC-in konektor | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| HDMI | Áno |
| Výstup pre slúchadlá | Nie |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Technológia Low Blue Light | Áno |
| Šírka (s podstavcom) | 612,3 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 170 mm |
| Výška (s podstavcom) | 451,7 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 3,6 kg |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Spotreba elektrickej energie | 24 W |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 100 Hz |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja | 68,6 cm (27") |
| Kontrastný pomer (typický) | 1000:1 |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Jas displeja (typický) | 250 cd/m² |
| Technológia zobrazenia | LCD |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| sRGB pokrytie (typické) | 99% |
| Typ panelu | IPS |
| Odozva | 6 ms |
| Podpora HDR | Áno |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Počet farieb displeja | 16,7 miliónov farieb |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 75 x 75 mm |
| Nastavenie výšky | Nie |
| VESA montáž | Áno |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1718658 |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Vstavané reproduktory | Nie |
| Upozornenia | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 6941948701199 |
| Vstavaný USB hub: | Nie |
| DC-in konektor: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| HDMI: | Áno |
| Výstup pre slúchadlá: | Nie |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Technológia Low Blue Light: | Áno |
| Šírka (s podstavcom): | 612,3 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 170 mm |
| Výška (s podstavcom): | 451,7 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 3,6 kg |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | E |
| Spotreba elektrickej energie: | 24 W |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja: | 68,6 cm (27") |
| Kontrastný pomer (typický): | 1000:1 |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Jas displeja (typický): | 250 cd/m² |
| Technológia zobrazenia: | LCD |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| sRGB pokrytie (typické): | 99% |
| Typ panelu: | IPS |
| Odozva: | 6 ms |
| Podpora HDR: | Áno |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Počet farieb displeja: | 16,7 miliónov farieb |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 75 x 75 mm |
| Nastavenie výšky: | Nie |
| VESA montáž: | Áno |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1718658 |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Upozornenia: | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
