Xiaomi G34WQi LCD monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Wide Quad HD LED Čierna
Kód: MONXAOGAM0002Podrobný popis
Xiaomi G34WQi LCD monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Wide Quad HD LED Čierna| Počet HDMI portov | 2 |
| Vstavaný USB hub | Nie |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
| HDMI | Áno |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Technológia Low Blue Light | Áno |
| AMD FreeSync | Áno |
| Výška (s podstavcom) | 510,1 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 811,3 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 6,9 kg |
| Hĺbka (s podstavcom) | 210 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Spotreba elektrickej energie | 65 W |
| Rozlíšenie displeja | 3440 x 1440 px |
| Farebný gamut | 100% |
| Štandard farebného gamutu | sRGB |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ HD rozlíšenia | Wide Quad HD |
| Natívny pomer strán | 21:9 |
| LED podsvietenie | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 180 Hz |
| Odozva | 1 ms |
| Jas displeja (typický) | 350 cd/m² |
| Uhlopriečka displeja | 86,4 cm (34") |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Úroveň zakrivenia obrazovky | 1500R |
| Kontrastný pomer (typický) | 4000:1 |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Typ podsvietenia | W-LED |
| Tvar obrazovky | Zakrivený |
| Počet farieb displeja | 16,7 miliónov farieb |
| Postavenie na trhu | Hranie |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 75 x 75 mm |
| VESA montáž | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1900723 |
| Upozornenia | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 6941948702097 |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Vstavaný USB hub: | Nie |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Výstup pre slúchadlá: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Technológia Low Blue Light: | Áno |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Výška (s podstavcom): | 510,1 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 811,3 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 6,9 kg |
| Hĺbka (s podstavcom): | 210 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Spotreba elektrickej energie: | 65 W |
| Rozlíšenie displeja: | 3440 x 1440 px |
| Farebný gamut: | 100% |
| Štandard farebného gamutu: | sRGB |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ HD rozlíšenia: | Wide Quad HD |
| Natívny pomer strán: | 21:9 |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 180 Hz |
| Odozva: | 1 ms |
| Jas displeja (typický): | 350 cd/m² |
| Uhlopriečka displeja: | 86,4 cm (34") |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Úroveň zakrivenia obrazovky: | 1500R |
| Kontrastný pomer (typický): | 4000:1 |
| Technológia zobrazenia: | LED |
| Typ podsvietenia: | W-LED |
| Tvar obrazovky: | Zakrivený |
| Počet farieb displeja: | 16,7 miliónov farieb |
| Postavenie na trhu: | Hranie |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 75 x 75 mm |
| VESA montáž: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1900723 |
| Upozornenia: | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
