iBox IMP34V1816BK MP3/MP4 player 4 GB Black
Kód: MULIBOMUL0053Podrobný popis
iBox IMP34V1816BK MP3/MP4 player 4 GB Black| Rozhranie | USB 2.0 |
| Slúchadlá | Áno |
| Hĺbka | 11,5 mm |
| Výška | 73 mm |
| Šírka | 43 mm |
| Výdrž batérie pri prehrávaní hudby | 10 h |
| Nabíjateľný | Áno |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Podsvietenie | Áno |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Displej | LCD |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Celková kapacita úložiska | 4 GB |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Druhá kamera | Nie |
| Farba | Čierna |
| FM rádio | Áno |
| Podporované zvukové formáty | MP3, WMA |
| Podporované obrazové formáty | JPG, BMP, GIF |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Nahrávanie hlasu | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Media players |
|---|---|
| EAN: | 5901443048237 |
| Rozhranie: | USB 2.0 |
| Slúchadlá: | Áno |
| Hĺbka: | 11,5 mm |
| Výška: | 73 mm |
| Šírka: | 43 mm |
| Výdrž batérie pri prehrávaní hudby: | 10 h |
| Nabíjateľný: | Áno |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Podsvietenie: | Áno |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Displej: | LCD |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Celková kapacita úložiska: | 4 GB |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Druhá kamera: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| FM rádio: | Áno |
| Podporované zvukové formáty: | MP3, WMA |
| Podporované obrazové formáty: | JPG, BMP, GIF |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Nahrávanie hlasu: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
