Bosch Serie 6 MMB6652B mixér 2 L Stolný mixér 1800 W Čierna
Kód: AGDBOSMIB0137Podrobný popis
Bosch Serie 6 MMB6652B mixér 2 L Stolný mixér 1800 W Čierna| Obsah nádoby | 2 L |
| Otáčky (max.) | 45000 ot/min |
| Drtenie ľadu | Áno |
| Počet rýchlostí | 6 |
| Farba | Čierna |
| Model | Stolný mixér |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Dĺžka šnúry | 1 m |
| Výška | 575 mm |
| Hmotnosť | 5 kg |
| Šírka | 206 mm |
| Hĺbka | 206 mm |
| Príkon | 1800 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Napájací zdroj | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Základný materiál | ABS umelá hmota |
| Materiál nožov | Nerezová oceľ |
| Výška balenia | 320 mm |
| Šírka balenia | 300 mm |
| Hĺbka balenia | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 5,6 kg |
| Neobsahuje | Bisfenol A (BPA) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 4242005393107 |
| Obsah nádoby: | 2 L |
| Otáčky (max.): | 45000 ot/min |
| Drtenie ľadu: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 6 |
| Farba: | Čierna |
| Model: | Stolný mixér |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 1 m |
| Výška: | 575 mm |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Šírka: | 206 mm |
| Hĺbka: | 206 mm |
| Príkon: | 1800 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Napájací zdroj: | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Základný materiál: | ABS umelá hmota |
| Materiál nožov: | Nerezová oceľ |
| Výška balenia: | 320 mm |
| Šírka balenia: | 300 mm |
| Hĺbka balenia: | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 5,6 kg |
| Neobsahuje: | Bisfenol A (BPA) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
