Ulefone Armor 15 Android 12 zabudovaná sluchátka TWS

Kód: 12657/ERN
Novinka
Neohodnotené
Značka: Ulefone
€188,90 €157,40 bez DPH
Skladom :)
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Ulefone Brnenie 15

Android 12 SK

Batéria s kapacitou 6600 mAh

128 GB

NFC

Prvý mimoriadne odolný telefón na svete, ktorý umožňuje vytiahnuť úplne bezdrôtové slúchadlá


Zabudované slúchadlá TWS
Android 12 SK
NFC
RAM
6 GB
ROM
128 GB
Kapacita batérie
6600 mAh
Maximálny počet podporovaných kariet
256 GB
Veľkosť obrazovky
5,45 palca
Hlavný zadný fotoaparát
Pixel: 12 MP
Podrobnosti: Sony Snímač CMOS IMX363, 1,4 μm, 6-dielny objektív, FOV 78°, veľká clona ƒ/1,8
Širokouhlý fotoaparát
Pixely: 13 MP
Podrobnosti: Samsung Snímač CMOS S5K3M3, FOV 106°, veľká clona ƒ/2,4
Cellular
4G/3G/2G (Nie je kompatibilný s aktiváciami AT&T alebo cricket alebo sieťami CDMA, ako sú Verizon, Sprint)
4G: FDD-LTE: B1/2/3/4/5/7/8/12/13/18/18/20/26/28/28A/28B/66
TDD-LTE: B38/39/40/41
3G: WCDMA: B1/2/4/5/8
2G: GSM: B2/3/5/8

Zabudované slúchadlá TWS, celková výdrž batérie 505 hodín Kúp si jedno a užívaj si dve

Armor 15 možno označiť za prvý odolný telefón na svete s inovatívnymi zabudovanými slúchadlami TWS. Na napájanie slúchadiel do uší spotrebuje 100-krát bezhraničnú šťavu, takže celková výdrž batérie je až 505 hodín. V okamihu, keď vytiahnete slúchadlo, je pripojené k vášmu zariadeniu. Pri prvom pripojení sa zobrazí vyskakovacie okno, zatiaľ čo na paneli oznámení sa zobrazia informácie o následnom spárovaní. A vaše slúchadlá sa nestratia vďaka zabudovanej konštrukcii telefónu.

Jedinečný a náročný vzhľad, keď sa odolnosť snúbi s módou

Telefón pri pohľade na jeho zadnú stranu, ktorú tvorí symetricky robustný okraj, rohový nárazník, vyzerá ako auto a je oveľa pevnejší a odolnejší ako predchádzajúci pevný model. Je to nádherné osobné inteligentné zariadenie, ktorým môžete ukázať svoj punkový štýl a módny vkus.

Predné duálne reproduktory Stereo zvuk, ktorý vás pohltí

Armor 15 je vybavený dvoma symetrickými hlasitými reproduktormi na prednej strane, duálnym inteligentným PA, 100 dB hlasitosťou, maximálnym výkonom 1,7 W, ponúka špičkové stereo zvukové efekty. Okrem toho podporuje FM rádio bez náhlavnej súpravy, vďaka čomu môžete pohodlnejšie počúvať naživo vysielané rozhlasové stanice FM.
*Údaje sú teoretické hodnoty z laboratória Ulefone založené na špecifickom testovacom prostredí.

IP68/IP69K, MIL-STD-810G Ochrana proti cudzím látkam

Ulefone Odolný telefón je odolný voči vode a prachu. Bol testovaný s krytím IP68 v kontrolovaných laboratórnych podmienkach podľa normy IEC 60529 (maximálna hĺbka 1,5 metra do 30 minút). Odolnosť voči striekajúcej vode a prachu nie je trvalá a v dôsledku bežného opotrebovania sa môže znížiť. Nepokúšajte sa nabíjať mokrý telefón; Pokyny na čistenie a sušenie nájdete v používateľskej príručke. Záruka sa nevzťahuje na poškodenie tekutinou.

6 GB RAM + 128 GB ROM Mohutný výkon na pohon

Armor 15 je vybavený procesorom MediaTek Helio G35, ktorý kombinuje osemjadrový procesor a frekvenciu 2,3 GHz. Má skvelý výkon na okamžité sťahovanie a nahrávanie. Spolu so 6 GB RAM a 128 GB ROM poskytuje priestranný priestor na stiahnuté aplikácie, videá, obrázky a hudbu.

výkonná batéria s kapacitou 6600 mAh dodáva konzistentný impulz

O napájanie sa stará 6600mAh batéria, ktorá nepretržite dodáva telefónu šťavu. Vďaka tomu, že odpadá časté nabíjanie, môžete hrať hry, sledovať filmy alebo počúvať hudbu po celý deň.

5.45-palcová útulná obrazovka Nádherný displej v oku

Armor 15 je vybavený 5,45-palcovým displejom s rozlíšením Full HD+ 720 x 1440. Ľahko sa drží v ruke a ponúka pohodlný vizuálny zážitok. Okrem toho sa vďaka 10 multidotykovým tlačidlám ovláda citlivo.

12MP + 13MP duálny hlavný fotoaparát Širšie zábery v objektíve

Vďaka duálnej zostave zadného hlavného fotoaparátu, ktorá zahŕňa 12 Mpx hlavný fotoaparát a jeden 13 Mpx širokouhlý objektív, vám Armor 15 umožňuje snímať širšie scenérie a zoomovať pre lepšie fotografické efekty.

jasnosť 16 Mpx predného fotoaparátu je na očiach

Predný modul s rozlíšením 16 Mpx vám umožní robiť vysokokvalitné fotografie. Kedykoľvek si chcete urobiť selfie, uskutočniť videohovor alebo živé webové vysielanie, je to oveľa jasnejšie a vidno viac detailov.

Kľúč fotoaparátu Strieľajte jedným dotykom, zachyťte všetky nádherné okamihy

Nastavenie s tlačidlom fotoaparátu na pravej strane je praktické na snímanie jedným tlačidlom dlhým stlačením bez ohľadu na to, v akom rozhraní sa nachádzate, či je telefón uzamknutý alebo nie; a na zachytenie nádherných momentov stačí jeden dotyk. V porovnaní s ovládaním pomocou dotykového displeja je tlačidlo snímania pohodlnejšie na vytváranie selfie, snímok a videozáznamov.

Podvodná kamera

Armor 15 má skvelý výkon vo vodotesnosti, takže s ním môžete bezpečne plávať; dokonca môžete snímať scenérie a portréty jasne pod vodou len jedným tlačidlom.

Aktualizovaný Android 12 Bezpečnejší, osobnejší a spoľahlivejší

Vďaka operačnému systému Android 12 sa váš telefón prispôsobí zmenám vizuálnych efektov. Zlepšila sa ochrana súkromia a zabezpečenie a načítanie aplikácií je tiež rýchlejšie.

Inteligentné viacúčelové automatické ovládanie NFC

Podporované sú služby NFC a Google Pay, ktoré si môžete stiahnuť na Google Pay

Prispôsobený kľúč Jednoduchý prístup, ovládanie jedným tlačidlom

Vlastné tlačidlo na ľavej strane je skratkou na dosiahnutie PTT Intercom (Zello), baterky, snímania obrazovky, iných bežne používaných aplikácií atď. Musíte ich vopred nastaviť v aplikácii Nastavenia.

Odomykanie tvárou + ID odtlačku prsta Získajte prístup k obrazovke bez námahy

Na prihlásenie na obrazovku slúži rozpoznávanie vašej tváre, zatiaľ čo tlačidlo napájania na pravej strane je integrované s funkciou identifikácie odtlačkov prstov. Na prístup k telefónu stačí vopred pridať údaje o tvári a odtlačok prsta v Nastaveniach.

Globálne siete a pohotovostný režim Silné spojenie medzi používateľmi

Podporované sú bohaté globálne frekvenčné pásma a duálne 4G Dual VoLTE*, aby si používatelia mohli byť bližšie a vychutnať si vysokokvalitné hlasové hovory v HD kvalite. Konštrukcia s tromi slotmi na karty poskytuje dva sloty na umiestnenie 2 kariet SIM a voľnú kapacitu microSD na rozšírenie ďalšieho 256 GB úložiska. Nemusíte sa rozhodovať medzi 1 slotom na kartu SIM a väčším úložiskom.
Globálna sieť:
GSM: B2/3/5/8
WCDMA: B1/2/4/5/8
LTE-FDD: B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/25/26/28A/28B/B66

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: