Ulefone Armor X10 Pro 4GB/64GB

Kód: 12918/ERN
Novinka
Neohodnotené
Značka: Ulefone
€168,90 €140,80 bez DPH
Skladom :)
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Ulefone Armor X10 Pro

Odolný telefón Ulefone Armor X10 Pro s procesorom MediaTek Helio P22, certifikáciou IP68/IP69K + vojenskou certifikáciou MIL-STD-810G, batériou s kapacitou 5180 mAh, operačným systémom Android 11.0, podvodnou kamerou, nabíjacím portom Type-C, 3,5 mm jackom a ovládaním v rukaviciach. Slot na 3 karty, platba NFC + G Pay, 20Mpx fotoaparát Sony, duálne reproduktory a FM rádio bez slúchadiel.

 

Detailný popis produktu

Mobilný vojak
Stupne krytia IP68/IP69K a certifikácia MIL-STD-810G zaručujú odolnosť zariadenia Armor X10 Pro. Je mimoriadne odolný voči vode, prachu a náhlym otrasom. Je to dôveryhodný outdoorový priateľ práve vďaka svojej vynikajúcej vodotesnosti, odolnosti a robustnosti. Aj v drsnom prostredí sa mu darí prežiť bezpečne a bez ujmy. Môžete si byť celkom istí, že si telefón vezmete so sebou na rôzne outdoorové aktivity, ako je kempovanie, horolezectvo, surfovanie, práca atď.

Ochrana proti prachu a piesku
Na zabezpečenie spoľahlivosti tohto odolného telefónu bolo vynaložené veľké úsilie. Armor X10 Pro sa ukázal ako vodotesný, nárazuvzdorný a prachotesný. Je navrhnutý s veľkým zadným krytom z TPU a kompaktnou vnútornou štruktúrou. Je tu tesniaca zátka, ktorá blokuje kvapky vody, zrnká piesku a prach. Vydrží náhly pád z výšky 1,5 metra.

Prístup s vlastným kľúčom
Vlastný kľúč sa nachádza na ľavej strane. V nastaveniach si môžete vybrať jednoduché presúvanie a spúšťanie aplikácií jedným kliknutím, dvojitým kliknutím a dlhým stlačením. Vďaka jednoduchému spusteniu nahrávania, otvoreniu blesku, zhotoveniu snímky obrazovky, otvoreniu SOS a Zello (PTT) ich môžete ihneď používať. Jediným kliknutím získate prístup k podvodnej kamere aj vy.

Spôsob používania rukavíc
Niekedy je problém nasadiť a vyzliecť si rukavice. Režim rukavíc by veľmi pomohol, vaše prsty môžu po spustení režimu stále reagovať presne a rýchlo. V rukaviciach môžete telefonovať, vytáčať čísla, ťukať na aplikácie a vykonávať akékoľvek iné operácie na obrazovke.

Súbor digitálnych nástrojov
Praktický a odolný telefón si obľúbite viac ako klasický smartfón. Odolný telefón Ulefone Armor X10 Pro je vybavený súpravou digitálnych nástrojov, ktoré spĺňajú vaše náročné potreby v každodennom živote. Outdoorovým nadšencom veľmi pomôžu kompas, zvonček, baterka, zatiaľ čo závesný obraz a gradientor sú vhodné na každodenné použitie. Olovnica, uhlomer a výškomer sú vhodné napríklad pre tých, ktorí pracujú ako inžinieri.

5,45-palcový dizajn s celou obrazovkou

  • Pomer strán 18 : 9.
  • Rozlíšenie 1440 x 720 pixelov (HD+).
  • Displej vhodný na sledovanie videí, filmov a hranie hier.

8-jadrový procesor MediaTek Helio P22
Srdcom telefónu Armor X10 Pro je procesor MediaTek Helio P22. Vďaka 8-jadrovému procesoru a frekvencii jadier 2,0 GHz sa jeho jadro zdvojnásobilo a výkon sa v porovnaní s modelom Armor X10 zvýšil o 21 %. Bez ohľadu na spracovanie informácií alebo prevádzku aplikácií funguje dobre a nemusíte sa obávať žiadnych oneskorení. Jeho interné úložisko sa zväčší až na 64 GB, čo je dvojnásobok, aby ste mali k dispozícii viac úložného priestoru - na ukladanie fotografií a videí.

Celý deň bez dobíjania
odolná batéria Armor X10 Pro s kapacitou 5180 mAh pracuje nepretržite počas celého dňa. Je čas rozlúčiť sa s častým dobíjaním. Nájdite si čas na hranie hier, sledovanie filmov, telefonovanie, online chatovanie, surfovanie po internete. Jeho funkcia OTG môže slúžiť ako powerbanka na dobíjanie ďalších zariadení, ako sú telefóny, slúchadlá, reproduktory a ďalšie.

Bezhotovostné platby NFC
Zariadenie Armor X10 Pro s technológiou NFC umožňuje bezhotovostné mobilné platby. Už nemusíte nosiť hotovosť a karty, ale stačí pridať číslo karty do účtu Google Pay a platiť cez telefón.

Satelitné systémy určovania polohy
Ste niekedy zmätení v otázke smerovania a hanbíte sa opýtať sa ľudí? Pri určovaní smeru sa môžete spoľahnúť na satelitné systémy určovania polohy. Armor X10 Pro vám ponúka viac možností, ktoré vás navedú správnym smerom. Telefón podporuje GPS, GLONASS, Galileo, Beidou a kompas.

Podpora až 17 frekvenčných pásiem
Vďaka podpore až 17 širokých globálnych frekvenčných pásiem vás tento odolný telefón udrží v spojení s ostatnými a umožní vám cestovať po svete

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: