Gembird MA-D2-03 Nastaviteľné dvojité rameno na monitor, 17”-32”, čierne
Kód: MONGEMMDO0013Podrobný popis
Gembird MA-D2-03 Nastaviteľné dvojité rameno na monitor, 17”-32”, čierne| Obsahuje lampu | Áno |
| Montážna sada | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Hĺbka balenia | 185 mm |
| Šírka balenia | 445 mm |
| Výška balenia | 90 mm |
| Hmotnosť | 3,5 kg |
| Farba | Čierna |
| Základný materiál | Oceľ, Plast |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Spôsob montáže | Stôl |
| Maximálna váha (kapacita) | 18 kg |
| Počet podporovaných displejov | 2 |
| Hrúbka dosky (max) | 8,5 cm |
| Maximálna nosnosť (na displej) | 9 kg |
| Pripevnenie | Svorka |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 81,3 cm (32") |
| Minimálna veľkosť obrazovky | 43,2 cm (17") |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max) | 100 x 100 mm |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min) | 75 x 75 mm |
| Hrúbka dosky (min) | 1 cm |
| Vylepšená správa káblov | Áno |
| Uhol natočenia | 90° |
| Uhol náklonu | -45 - 45° |
| Uhol rotácie | 180° |
| Výkyvný / otočný | Áno |
| Rozsah otáčania | -90 - 90° |
| Rotačný | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| EAN: | 8716309128155 |
| Obsahuje lampu: | Áno |
| Montážna sada: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Hĺbka balenia: | 185 mm |
| Šírka balenia: | 445 mm |
| Výška balenia: | 90 mm |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
| Farba: | Čierna |
| Základný materiál: | Oceľ, Plast |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Spôsob montáže: | Stôl |
| Maximálna váha (kapacita): | 18 kg |
| Počet podporovaných displejov: | 2 |
| Hrúbka dosky (max): | 8,5 cm |
| Maximálna nosnosť (na displej): | 9 kg |
| Pripevnenie: | Svorka |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 81,3 cm (32") |
| Minimálna veľkosť obrazovky: | 43,2 cm (17") |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (max): | 100 x 100 mm |
| Kompatibilita montážneho rozhrania (min): | 75 x 75 mm |
| Hrúbka dosky (min): | 1 cm |
| Vylepšená správa káblov: | Áno |
| Uhol natočenia: | 90° |
| Uhol náklonu: | -45 - 45° |
| Uhol rotácie: | 180° |
| Výkyvný / otočný: | Áno |
| Rozsah otáčania: | -90 - 90° |
| Rotačný: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
