Biostar H81MHV3 3.0 H81 Intel® H81 LGA 1150 (Socket H3) micro ATX
Kód: PLYBIO1500003Podrobný popis
Biostar H81MHV3 3.0 H81 Intel® H81 LGA 1150 (Socket H3) micro ATX| Dodávané káble | SATA |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 |
| Výstupné zvukové kanály | 5.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky | Intel® H81 |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Zvukový čip | Realtek ALC887 |
| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Hĺbka | 190 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Pätica procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Maximálny počet SMP procesorov | 1 |
| Kompatibilné procesory | Intel® Pentium®, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Podporované typy pamäte | DDR3-SDRAM |
| Podporované frekvencie pamäte | 1066, 1333 MHz, 1600 |
| Počet pamäťových slotov | 2 |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 16 GB |
| ECC kompatibilné | Non-ECC |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| HDCP | Áno |
| Verzia DirectX | 11.1 |
| PCI Express x1 (Gen 2.x) sloty | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 2.x) sloty | 1 |
| Spínač vymazania CMOS | Áno |
| Upozornenia | Do not tamper with the design of the board or its components, this risks damaging the equipment., Dispose of used toner cartridges according to local hazardous waste regulations., Do not place on conductive surfaces or in areas of high humidity. |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | SATA II, SATA III |
| Počet PS/2 portov | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Slúchadlové výstupy | 3 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Konektor predného panela | Áno |
| Počet konektorov SATA II | 2 |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin) | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 2 |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-1150 |
|---|---|
| EAN: | 4712960685598 |
| Dodávané káble: | SATA |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 |
| Výstupné zvukové kanály: | 5.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky: | Intel® H81 |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Zvukový čip: | Realtek ALC887 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Hĺbka: | 190 mm |
| Šírka: | 170 mm |
| Pätica procesora: | LGA 1150 (Socket H3) |
| Maximálny počet SMP procesorov: | 1 |
| Kompatibilné procesory: | Intel® Pentium®, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Podporované typy pamäte: | DDR3-SDRAM |
| Podporované frekvencie pamäte: | 1066, 1333 MHz, 1600 |
| Počet pamäťových slotov: | 2 |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 16 GB |
| ECC kompatibilné: | Non-ECC |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| HDCP: | Áno |
| Verzia DirectX: | 11.1 |
| PCI Express x1 (Gen 2.x) sloty: | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 2.x) sloty: | 1 |
| Spínač vymazania CMOS: | Áno |
| Upozornenia: | Do not tamper with the design of the board or its components, this risks damaging the equipment., Dispose of used toner cartridges according to local hazardous waste regulations., Do not place on conductive surfaces or in areas of high humidity. |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | SATA II, SATA III |
| Počet PS/2 portov: | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Slúchadlové výstupy: | 3 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Konektor predného panela: | Áno |
| Počet konektorov SATA II: | 2 |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin): | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 2 |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
