Biostar TZ590-BTC DUO Intel Z590 LGA 1200 (Socket H5) ATX
Kód: PLYBIO1200006Podrobný popis
Biostar TZ590-BTC DUO Intel Z590 LGA 1200 (Socket H5) ATX| Farba | Čierna |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Čip základnej dosky | Intel Z590 |
| Zvukový čip | Realtek ALC887 |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Šírka | 305 mm |
| Hĺbka | 244 mm |
| Kompatibilné procesory | Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i5 |
| Pätica procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Podporované frekvencie pamäte | 3200 MHz, 2133, 2933, 2800, 2666, 3600, 2400 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| ECC kompatibilné | Non-ECC |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Podporované typy pamäte | DDR4-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 128 GB |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 3600 MHz |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet, Fast Ethernet |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Nie |
| LAN radič | Intel I219V |
| HDCP | Áno |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 8 |
| Počet M.2 (M) slotov | 4 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Upozornenia | Do not make changes or modifications to the appliance, which may void the warranty or cause damage., Avoid contact with liquids to prevent damage to electronic components., Be careful when assembling to avoid damage to electronic components caused by electrostatic discharge. |
| Počet podporovaných pevných diskov | 10 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 14 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Počet PS/2 portov | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Konektor TPM | Áno |
| Počet COM konektorov | 1 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Konektor predného panela | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 10 |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-1200 |
|---|---|
| EAN: | 4712960685550 |
| Farba: | Čierna |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Čip základnej dosky: | Intel Z590 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC887 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Šírka: | 305 mm |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Kompatibilné procesory: | Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i5 |
| Pätica procesora: | LGA 1200 (Socket H5) |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Podporované frekvencie pamäte: | 3200 MHz, 2133, 2933, 2800, 2666, 3600, 2400 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| ECC kompatibilné: | Non-ECC |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Podporované typy pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 128 GB |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 3600 MHz |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet, Fast Ethernet |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| LAN radič: | Intel I219V |
| HDCP: | Áno |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 8 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 4 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Upozornenia: | Do not make changes or modifications to the appliance, which may void the warranty or cause damage., Avoid contact with liquids to prevent damage to electronic components., Be careful when assembling to avoid damage to electronic components caused by electrostatic discharge. |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 10 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 14 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Počet PS/2 portov: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 4 |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Konektor TPM: | Áno |
| Počet COM konektorov: | 1 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Konektor predného panela: | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 10 |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
