Asrock B760M-HDV/M.2 D4 Intel B760 LGA 1700 micro ATX
Kód: PLYASR1700048Podrobný popis
Asrock B760M-HDV/M.2 D4 Intel B760 LGA 1700 micro ATX| Dodávané káble | SATA |
| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Čip základnej dosky | Intel B760 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Education x64, Windows 11 x64 |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Certifikácia | - FCC, CE - ErP/EuP ready (ErP/EuP ready power supply is required) |
| Hĺbka | 201 mm |
| Šírka | 244 mm |
| Kompatibilné procesory | Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7 |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Maximálny počet SMP procesorov | 1 |
| Podporované frekvencie pamäte | 3200 MHz, 5333 MHz, 4400 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Počet pamäťových slotov | 2 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| ECC kompatibilné | Non-ECC |
| Podporované typy pamäte | DDR4-SDRAM |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| LAN radič | Realtek RTL8111H |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| HDCP | Áno |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 2 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov | 1 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Upozornenia | Before starting any maintenance or installation, disconnect the product from the power supply., Avoid direct contact with electronics to prevent electrostatic damage., Do not dispose of the motherboard in the ordinary rubbish bin; the product requires special disposal. |
| RAID level | 5, 10, 0, 1 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Podpora RAID | Áno |
| Vstup | Áno |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet PS/2 portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Konektor predného panela | Áno |
| Konektor detekcie otvorenej skrinky | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Konektor TPM | Áno |
| USB 2.0 konektory | 3 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 2 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4710483942020 |
| Dodávané káble: | SATA |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Čip základnej dosky: | Intel B760 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Education x64, Windows 11 x64 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Certifikácia: | - FCC, CE - ErP/EuP ready (ErP/EuP ready power supply is required) |
| Hĺbka: | 201 mm |
| Šírka: | 244 mm |
| Kompatibilné procesory: | Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7 |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Maximálny počet SMP procesorov: | 1 |
| Podporované frekvencie pamäte: | 3200 MHz, 5333 MHz, 4400 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Počet pamäťových slotov: | 2 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| ECC kompatibilné: | Non-ECC |
| Podporované typy pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| LAN radič: | Realtek RTL8111H |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| HDCP: | Áno |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 2 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 1 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Upozornenia: | Before starting any maintenance or installation, disconnect the product from the power supply., Avoid direct contact with electronics to prevent electrostatic damage., Do not dispose of the motherboard in the ordinary rubbish bin; the product requires special disposal. |
| RAID level: | 5, 10, 0, 1 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Podpora RAID: | Áno |
| Vstup: | Áno |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet PS/2 portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Konektor predného panela: | Áno |
| Konektor detekcie otvorenej skrinky: | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Konektor TPM: | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 3 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 2 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
