Asrock B760M-HDV/M.2 základná doska Intel B760 LGA 1700 micro ATX
Kód: PLYASR1700074Podrobný popis
Asrock B760M-HDV/M.2 základná doska Intel B760 LGA 1700 micro ATX| Dodávané káble | SATA |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Čip základnej dosky | Intel B760 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Hĺbka | 201 mm |
| Šírka | 244 mm |
| Kompatibilné procesory | Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i7 12th Gen |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Počet pamäťových slotov | 2 |
| ECC kompatibilné | Non-ECC |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Maximálna vnútorná pamäť | 96 GB |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| LAN radič | Dragon RTL8125BG |
| Wi-Fi | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 2 |
| Počet M.2 (M) slotov | 1 |
| Typ BIOSu | EFI AMI |
| RAID level | 1, 0, 5, 10 |
| Podpora RAID | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Vstup | Áno |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Konektor TPM | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4710483943485 |
| Dodávané káble: | SATA |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Čip základnej dosky: | Intel B760 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Hĺbka: | 201 mm |
| Šírka: | 244 mm |
| Kompatibilné procesory: | Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i7 12th Gen |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Počet pamäťových slotov: | 2 |
| ECC kompatibilné: | Non-ECC |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 96 GB |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| LAN radič: | Dragon RTL8125BG |
| Wi-Fi: | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 2 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 1 |
| Typ BIOSu: | EFI AMI |
| RAID level: | 1, 0, 5, 10 |
| Podpora RAID: | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Vstup: | Áno |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Konektor TPM: | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
