Asrock H610M-HDV/M.2 D5 Gen5 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
Kód: PLYASR1700078Podrobný popis
Asrock H610M-HDV/M.2 D5 Gen5 Intel H610 LGA 1700 micro ATX| Dodávané káble | SATA |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Čip základnej dosky | Intel H610 |
| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Šírka | 244 mm |
| Hĺbka | 193 mm |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| Kompatibilné procesory | Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i9 12th Gen |
| Maximálny počet SMP procesorov | 1 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Počet pamäťových slotov | 2 |
| ECC kompatibilné | Non-ECC |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť | 128 GB |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| LAN radič | Realtek RTL8111H |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| HDCP | Áno |
| Verzia HDCP | 2.3 |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Iris Xe Graphics |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Vstup | Áno |
| Počet PS/2 portov | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| USB 2.0 konektory | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin) | 1 |
| Počet konektorov ventilátora CPU | 1 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Konektor TPM | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4711581492431 |
| Dodávané káble: | SATA |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Čip základnej dosky: | Intel H610 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Šírka: | 244 mm |
| Hĺbka: | 193 mm |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| Kompatibilné procesory: | Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i9 12th Gen |
| Maximálny počet SMP procesorov: | 1 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Počet pamäťových slotov: | 2 |
| ECC kompatibilné: | Non-ECC |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 128 GB |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| LAN radič: | Realtek RTL8111H |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| HDCP: | Áno |
| Verzia HDCP: | 2.3 |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Iris Xe Graphics |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Vstup: | Áno |
| Počet PS/2 portov: | 1 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin): | 1 |
| Počet konektorov ventilátora CPU: | 1 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Konektor TPM: | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
