ASUS TUF GAMING H770-PRO WIFI Intel H770 LGA 1700 ATX
Kód: PLYASU1700050Podrobný popis
ASUS TUF GAMING H770-PRO WIFI Intel H770 LGA 1700 ATX| Návod na obsluhu | Áno |
| Dodávané káble | SATA |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Typ zdroja | ATX |
| Čip základnej dosky | Intel H770 |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Druh chladenia | Pasívny |
| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Hĺbka | 244 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Kompatibilné procesory | Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium® Gold, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3 |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| Podporované pätice procesorov | LGA 1700 |
| Maximálny počet SMP procesorov | 1 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Maximálna vnútorná pamäť | 128 GB |
| Podporované frekvencie pamäte | 6200, 6000, 5600, 4800 MHz, 5400, 5000, 6800, 5800, 6600, 7200, 5200, 6400 MHz, 7000 |
| ECC kompatibilné | Non-ECC |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 7200 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Šírka balenia | 340 mm |
| Výška balenia | 270 mm |
| Hĺbka balenia | 75 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,98 kg |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 2 |
| Počet M.2 (M) slotov | 4 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Upozornenia | Avoid direct contact with electronics to prevent electrostatic damage., Before starting any maintenance or installation, disconnect the product from the power supply., Do not dispose of the motherboard in the ordinary rubbish bin; the product requires special disposal. |
| Podpora RAID | Áno |
| RAID level | 0, 1, 5, 10 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 8 |
| Počet podporovaných pevných diskov | 4 |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Vstup | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| Výstupný S / PDIF port | Áno |
| Konektor antény pre WiFi-AP | 2 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 2 |
| Konektor predného panela | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory | 4 |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin) | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| 12V konektor napájania | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Thunderbolt konektory | 1 |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| Konektor detekcie otvorenej skrinky | Áno |
| Počet COM konektorov | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4711387008249 |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Dodávané káble: | SATA |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Typ zdroja: | ATX |
| Čip základnej dosky: | Intel H770 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Druh chladenia: | Pasívny |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Šírka: | 305 mm |
| Kompatibilné procesory: | Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium® Gold, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3 |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| Podporované pätice procesorov: | LGA 1700 |
| Maximálny počet SMP procesorov: | 1 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 128 GB |
| Podporované frekvencie pamäte: | 6200, 6000, 5600, 4800 MHz, 5400, 5000, 6800, 5800, 6600, 7200, 5200, 6400 MHz, 7000 |
| ECC kompatibilné: | Non-ECC |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 7200 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Šírka balenia: | 340 mm |
| Výška balenia: | 270 mm |
| Hĺbka balenia: | 75 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,98 kg |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 2 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 4 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with electronics to prevent electrostatic damage., Before starting any maintenance or installation, disconnect the product from the power supply., Do not dispose of the motherboard in the ordinary rubbish bin; the product requires special disposal. |
| Podpora RAID: | Áno |
| RAID level: | 0, 1, 5, 10 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 8 |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 4 |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Vstup: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 4 |
| Výstupný S / PDIF port: | Áno |
| Konektor antény pre WiFi-AP: | 2 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 2 |
| Konektor predného panela: | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 4 |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin): | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Thunderbolt konektory: | 1 |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| Konektor detekcie otvorenej skrinky: | Áno |
| Počet COM konektorov: | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
