Biostar B760MXC PRO základná doska Intel B760 LGA 1700 micro ATX
Kód: PLYBIO1700023Podrobný popis
Biostar B760MXC PRO základná doska Intel B760 LGA 1700 micro ATX| Dodávané káble | SATA |
| Čip základnej dosky | Intel B760 |
| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Typ zdroja | ATX |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Druh chladenia | Pasívny |
| Hĺbka | 244 mm |
| Šírka | 244 mm |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| Podporované frekvencie pamäte | 6000 |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| LAN radič | Realtek RTL8125B |
| Wi-Fi | Áno |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty | 3 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Počet portov DVI | 1 |
| Počet konektorov audio jack | 3 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Počet konektorov SATA III | 8 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Počet COM konektorov | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| USB 2.0 konektory | 3 |
| Konektor TPM | Áno |
| Konektor predného panela | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4712960687257 |
| Dodávané káble: | SATA |
| Čip základnej dosky: | Intel B760 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Typ zdroja: | ATX |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Druh chladenia: | Pasívny |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Šírka: | 244 mm |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Podporované frekvencie pamäte: | 6000 |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| LAN radič: | Realtek RTL8125B |
| Wi-Fi: | Áno |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty: | 3 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Počet portov DVI: | 1 |
| Počet konektorov audio jack: | 3 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Počet konektorov SATA III: | 8 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Počet COM konektorov: | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 3 |
| Konektor TPM: | Áno |
| Konektor predného panela: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
