Biostar H610MHC 2.0 základná doska Intel H610 LGA 1700 micro ATX
Kód: PLYBIO1700022Podrobný popis
Biostar H610MHC 2.0 základná doska Intel H610 LGA 1700 micro ATX| Dodávané ovládače | Áno |
| Dodávané káble | SATA |
| Sledovanie stavu počítača | Ventilátor, Teplota, Napätie |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Čip základnej dosky | Intel H610 |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Farba | Čierna |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Hĺbka | 226 mm |
| Šírka | 185 mm |
| Kompatibilné procesory | Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel® Celeron®, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i5 14th Gen |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Podporované frekvencie pamäte | 2933, 3200, 2400, 1866, 2133, 2666 |
| Počet pamäťových slotov | 2 |
| ECC kompatibilné | Non-ECC |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Podporované typy pamäte | DDR4-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| LAN radič | Realtek RTL8111H |
| Wi-Fi | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| HDCP | Áno |
| Verzia DirectX | 12.0 |
| Počet M.2 (M) slotov | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Počet VGA portov | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia HDMI | 1.4 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin) | 1 |
| Konektor predného panela | Áno |
| USB 2.0 konektory | 1 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Počet konektorov pre ventilátory | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4712960688278 |
| Dodávané ovládače: | Áno |
| Dodávané káble: | SATA |
| Sledovanie stavu počítača: | Ventilátor, Teplota, Napätie |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Čip základnej dosky: | Intel H610 |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Farba: | Čierna |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Hĺbka: | 226 mm |
| Šírka: | 185 mm |
| Kompatibilné procesory: | Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel® Celeron®, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i5 14th Gen |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Podporované frekvencie pamäte: | 2933, 3200, 2400, 1866, 2133, 2666 |
| Počet pamäťových slotov: | 2 |
| ECC kompatibilné: | Non-ECC |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Podporované typy pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| LAN radič: | Realtek RTL8111H |
| Wi-Fi: | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| HDCP: | Áno |
| Verzia DirectX: | 12.0 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin): | 1 |
| Konektor predného panela: | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 1 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
