Biostar Z690MX2-E D4 základná doska Intel Z690 LGA 1700 micro ATX
Kód: PLYBIO1700020Podrobný popis
Biostar Z690MX2-E D4 základná doska Intel Z690 LGA 1700 micro ATX| Dodávané ovládače | Áno |
| Dodávané káble | SATA |
| Dodávaný softvér | BullGuard |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky | Intel Z690 |
| Sledovanie stavu počítača | Teplota, Ventilátor, Procesor |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Hĺbka | 236 mm |
| Šírka | 208 mm |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Kompatibilné procesory | Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i3 12th Gen |
| Podporované typy pamäte | DDR4-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Podporované frekvencie pamäte | 1866, 2133, 2933, 3800, 2666, 4400 MHz, 4000, 3200 MHz, 3600, 2400 |
| ECC kompatibilné | Non-ECC |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Počet pamäťových slotov | 2 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Wi-Fi | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN radič | Realtek RTL8125B |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Počet M.2 (M) slotov | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Typ BIOSu | UEFI |
| Upozornenia | Before starting any maintenance or installation, disconnect the product from the power supply., Do not dispose of the motherboard in the ordinary rubbish bin; the product requires special disposal., Avoid direct contact with electronics to prevent electrostatic damage. |
| Podpora RAID | Áno |
| RAID level | 5, 10, 0, 1 |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Počet podporovaných pevných diskov | 5 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet DVI-D portov | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet PS/2 portov | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Konektor TPM | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Počet konektorov pre ventilátory | 1 |
| Konektor predného panela | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 2 |
| USB 2.0 konektory | 4 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Počet COM konektorov | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4712960688148 |
| Dodávané ovládače: | Áno |
| Dodávané káble: | SATA |
| Dodávaný softvér: | BullGuard |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky: | Intel Z690 |
| Sledovanie stavu počítača: | Teplota, Ventilátor, Procesor |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Hĺbka: | 236 mm |
| Šírka: | 208 mm |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Kompatibilné procesory: | Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i3 12th Gen |
| Podporované typy pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Podporované frekvencie pamäte: | 1866, 2133, 2933, 3800, 2666, 4400 MHz, 4000, 3200 MHz, 3600, 2400 |
| ECC kompatibilné: | Non-ECC |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Počet pamäťových slotov: | 2 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Wi-Fi: | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN radič: | Realtek RTL8125B |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Počet M.2 (M) slotov: | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Typ BIOSu: | UEFI |
| Upozornenia: | Before starting any maintenance or installation, disconnect the product from the power supply., Do not dispose of the motherboard in the ordinary rubbish bin; the product requires special disposal., Avoid direct contact with electronics to prevent electrostatic damage. |
| Podpora RAID: | Áno |
| RAID level: | 5, 10, 0, 1 |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 5 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet DVI-D portov: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet PS/2 portov: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Konektor TPM: | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 1 |
| Konektor predného panela: | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 2 |
| USB 2.0 konektory: | 4 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Počet COM konektorov: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
