Gigabyte B760 DS3H GEN5 - 1700 ATX základná doska
Kód: PLYGIG1700086Podrobný popis
Gigabyte B760 DS3H GEN5 - 1700 ATX základná doska| Vrátane batérií | Áno |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Dodávaný softvér | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Typ zdroja | ATX |
| Sledovanie stavu počítača | Napätie, Teplota, Water cooling, Ventilátor |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Druh chladenia | Pasívny |
| Čip základnej dosky | Intel B760 Express |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Farba | Tmavohnedá |
| Výška | 35 mm |
| Hĺbka | 244 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Kompatibilné procesory | Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel® Pentium® Gold, Intel Core i3 13th Gen, Intel® Celeron®, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i3 14th Gen |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Podporované pätice procesorov | LGA 1700 |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 5600 MHz |
| Podporované frekvencie pamäte | 5200, 4800 MHz, 4400 MHz, 5600 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť na slot | 64 GB |
| ECC kompatibilné | ECC a non-ECC |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| LAN radič | Realtek RTL8111H |
| Wi-Fi | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Hmotnosť batérie | 3 g |
| Počet článkov batérie | 1 |
| Typ batérie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2), CR2032 |
| Hmotnosť lítia na batériu | 0,07 g |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Výška balenia | 80 mm |
| Hĺbka balenia | 270 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,5 kg |
| Šírka balenia | 335 mm |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal | 1 kusov |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Hmotnosť | 1,32 kg |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| HDCP | Áno |
| Maximálne rozlíšenie | 4096 x 2304 px |
| Verzia DirectX | 12.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu | 4.0 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu | 2280 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty | 4 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov | 2 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu | 2280 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Spínač vymazania CMOS | Áno |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia | 2.7 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Podpora RAID | Áno |
| RAID level | 5, 10, 0, 1 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 6 |
| Počet podporovaných pevných diskov | 4 |
| Verzia DisplayPort | 1.2 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Vstup | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet PS/2 portov | 1 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| Počet konektorov vodného čerpadla | 2 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Počet pinov RGB LED konektora | 4 |
| S/PDIF výstupný konektor | Áno |
| Hlavička sériového portu | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| Konektor predného panela | Áno |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin) | 1 |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Počet konektorov ventilátora CPU | 2 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 2 |
| Počet konektorov pre ventilátory | 4 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| 12V konektor napájania | Áno |
| Konektor TPM | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4719331872892 |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Dodávaný softvér: | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Typ zdroja: | ATX |
| Sledovanie stavu počítača: | Napätie, Teplota, Water cooling, Ventilátor |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Druh chladenia: | Pasívny |
| Čip základnej dosky: | Intel B760 Express |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Farba: | Tmavohnedá |
| Výška: | 35 mm |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Šírka: | 305 mm |
| Kompatibilné procesory: | Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel® Pentium® Gold, Intel Core i3 13th Gen, Intel® Celeron®, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i3 14th Gen |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Podporované pätice procesorov: | LGA 1700 |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 5600 MHz |
| Podporované frekvencie pamäte: | 5200, 4800 MHz, 4400 MHz, 5600 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť na slot: | 64 GB |
| ECC kompatibilné: | ECC a non-ECC |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| LAN radič: | Realtek RTL8111H |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Hmotnosť batérie: | 3 g |
| Počet článkov batérie: | 1 |
| Typ batérie: | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2), CR2032 |
| Hmotnosť lítia na batériu: | 0,07 g |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Výška balenia: | 80 mm |
| Hĺbka balenia: | 270 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,5 kg |
| Šírka balenia: | 335 mm |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal: | 1 kusov |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Hmotnosť: | 1,32 kg |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| HDCP: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie: | 4096 x 2304 px |
| Verzia DirectX: | 12.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu: | 2280 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty: | 4 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 2 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu: | 2280 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Spínač vymazania CMOS: | Áno |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia: | 2.7 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Podpora RAID: | Áno |
| RAID level: | 5, 10, 0, 1 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 6 |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 4 |
| Verzia DisplayPort: | 1.2 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Vstup: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet PS/2 portov: | 1 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| Počet konektorov vodného čerpadla: | 2 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Počet pinov RGB LED konektora: | 4 |
| S/PDIF výstupný konektor: | Áno |
| Hlavička sériového portu: | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| Konektor predného panela: | Áno |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin): | 1 |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Počet konektorov ventilátora CPU: | 2 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 2 |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 4 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| Konektor TPM: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
