GIGABYTE B760M D3HP WIFI6 základná doska Intel B760 Express LGA 1700 micro ATX
Kód: PLYGIG1700081Podrobný popis
GIGABYTE B760M D3HP WIFI6 základná doska Intel B760 Express LGA 1700 micro ATX| Vrátane skrutiek | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Anténa v cene | Áno |
| Dodávaný softvér | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Sledovanie stavu počítača | Teplota, Ventilátor, Water cooling, Napätie |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Čip základnej dosky | Intel B760 Express |
| Farba | Čierna, Šedá |
| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Typ zdroja | ATX |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Druh chladenia | Pasívny |
| Hĺbka | 244 mm |
| Šírka | 244 mm |
| Výška | 35 mm |
| Kompatibilné procesory | Intel® Celeron®, Intel Core i9 12th Gen, Intel® Pentium® Gold, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i9 14th Gen |
| Podporované pätice procesorov | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| ECC kompatibilné | ECC a non-ECC |
| Maximálna vnútorná pamäť na slot | 48 GB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Podporované frekvencie pamäte | 5600, 5200, 4400 MHz, 4800 MHz |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 5600 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť | 192 GB |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Model radiča WLAN | Realtek RTL8851BE |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11 b/g/n, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| LAN radič | Realtek RTL8111H |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Hmotnosť lítia na batériu | 0,07 g |
| Typ batérie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2), CR2032 |
| Hmotnosť batérie | 3 g |
| Počet článkov batérie | 1 |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,2 kg |
| Šírka balenia | 265 mm |
| Výška balenia | 54 mm |
| Hĺbka balenia | 265 mm |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal | 1 kusov |
| Hmotnosť | 1,11 kg |
| Verzia DirectX | 12.0 |
| HDCP | Áno |
| Maximálne rozlíšenie | 4096 x 2304 px |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu | 2280 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu | 4.0 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 2 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov | 2 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Spínač vymazania CMOS | Áno |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia | 2.7 |
| Počet podporovaných pevných diskov | 4 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 3 |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Podpora RAID | Áno |
| RAID level | 1, 0, 5, 10 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.2 |
| Konektor antény pre WiFi-AP | 2 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Vstup | Áno |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Počet PS/2 portov | 1 |
| Počet konektorov ventilátora CPU | 1 |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin) | 1 |
| Počet pinov RGB LED konektora | 2 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| 12V konektor napájania | Áno |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory | 3 |
| S/PDIF výstupný konektor | Áno |
| Konektor TPM | Áno |
| Paralelný konektor | Áno |
| Hlavička sériového portu | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 2 |
| Konektor predného panela | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4719331867638 |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Anténa v cene: | Áno |
| Dodávaný softvér: | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Sledovanie stavu počítača: | Teplota, Ventilátor, Water cooling, Napätie |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Čip základnej dosky: | Intel B760 Express |
| Farba: | Čierna, Šedá |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Typ zdroja: | ATX |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Druh chladenia: | Pasívny |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Šírka: | 244 mm |
| Výška: | 35 mm |
| Kompatibilné procesory: | Intel® Celeron®, Intel Core i9 12th Gen, Intel® Pentium® Gold, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i9 14th Gen |
| Podporované pätice procesorov: | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| ECC kompatibilné: | ECC a non-ECC |
| Maximálna vnútorná pamäť na slot: | 48 GB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Podporované frekvencie pamäte: | 5600, 5200, 4400 MHz, 4800 MHz |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 5600 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 192 GB |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Model radiča WLAN: | Realtek RTL8851BE |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11 b/g/n, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| LAN radič: | Realtek RTL8111H |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Hmotnosť lítia na batériu: | 0,07 g |
| Typ batérie: | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2), CR2032 |
| Hmotnosť batérie: | 3 g |
| Počet článkov batérie: | 1 |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,2 kg |
| Šírka balenia: | 265 mm |
| Výška balenia: | 54 mm |
| Hĺbka balenia: | 265 mm |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal: | 1 kusov |
| Hmotnosť: | 1,11 kg |
| Verzia DirectX: | 12.0 |
| HDCP: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie: | 4096 x 2304 px |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu: | 2280 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu: | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu: | 4.0 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 2 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 2 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Spínač vymazania CMOS: | Áno |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia: | 2.7 |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 4 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 3 |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Podpora RAID: | Áno |
| RAID level: | 1, 0, 5, 10 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verzia DisplayPort: | 1.2 |
| Konektor antény pre WiFi-AP: | 2 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Vstup: | Áno |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Počet PS/2 portov: | 1 |
| Počet konektorov ventilátora CPU: | 1 |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin): | 1 |
| Počet pinov RGB LED konektora: | 2 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 3 |
| S/PDIF výstupný konektor: | Áno |
| Konektor TPM: | Áno |
| Paralelný konektor: | Áno |
| Hlavička sériového portu: | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 2 |
| Konektor predného panela: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
