GIGABYTE H610M K DDR4 základná doska Intel H610 Express LGA 1700 micro ATX
Kód: PLYGIG1700052Podrobný popis
GIGABYTE H610M K DDR4 základná doska Intel H610 Express LGA 1700 micro ATX| Dodávané káble | SATA |
| Vrátane batérií | Áno |
| Dodávaný softvér | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Sledovanie stavu počítača | Ventilátor, Napätie, Teplota, Water cooling |
| Typ zdroja | ATX |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Farba | Bronzová |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky | Intel H610 Express |
| Šírka | 226 mm |
| Hĺbka | 185 mm |
| Výška | 35 mm |
| Kompatibilné procesory | Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold |
| Maximálny počet SMP procesorov | 1 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| Podporované frekvencie pamäte | 3200, 2133, 3000, 2933, 2666, 2400 |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 3200 MHz |
| Podporované kapacity pamäťových modulov | 16GB, 2GB, 12GB, 1GB, 32GB, 4GB, 8GB |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| ECC kompatibilné | ECC a non-ECC |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Počet pamäťových slotov | 2 |
| Maximálna RDIMM pamäť | 64 GB |
| Podporované typy pamäte | DDR4-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| LAN radič | Realtek RTL8111H |
| Wi-Fi | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Hmotnosť lítia na batériu | 0,07 g |
| Typ batérie | CR2032, Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Hmotnosť batérie | 3 g |
| Počet článkov batérie | 1 |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Hmotnosť vrátane balenia | 717 g |
| Výška balenia | 52 mm |
| Hĺbka balenia | 235 mm |
| Šírka balenia | 265 mm |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal | 1 kusov |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Maximálne rozlíšenie | 4096 x 2160 px |
| HDCP | Áno |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov | 1 |
| Clear CMOS tlačidlo | Áno |
| Spínač vymazania CMOS | Áno |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia | 2.7 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Upozornenia | Avoid direct contact with electronics to prevent electrostatic damage., Do not dispose of the motherboard in the ordinary rubbish bin; the product requires special disposal., Before starting any maintenance or installation, disconnect the product from the power supply. |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Počet podporovaných pevných diskov | 2 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 3 |
| Vstup | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Konektor USB | USB Typ-A |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 2 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Konektor TPM | Áno |
| Celkový počet SATA konektorov | 2 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| Konektor pre ventilátor | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| USB 2.0 konektory | 1 |
| Konektor predného panela | Áno |
| 12V konektor napájania | Áno |
| Počet konektorov ATX zdroja | 1 |
| Audio konektor | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4719331851675 |
| Dodávané káble: | SATA |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Dodávaný softvér: | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Sledovanie stavu počítača: | Ventilátor, Napätie, Teplota, Water cooling |
| Typ zdroja: | ATX |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Farba: | Bronzová |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky: | Intel H610 Express |
| Šírka: | 226 mm |
| Hĺbka: | 185 mm |
| Výška: | 35 mm |
| Kompatibilné procesory: | Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold |
| Maximálny počet SMP procesorov: | 1 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| Podporované frekvencie pamäte: | 3200, 2133, 3000, 2933, 2666, 2400 |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 3200 MHz |
| Podporované kapacity pamäťových modulov: | 16GB, 2GB, 12GB, 1GB, 32GB, 4GB, 8GB |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| ECC kompatibilné: | ECC a non-ECC |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Počet pamäťových slotov: | 2 |
| Maximálna RDIMM pamäť: | 64 GB |
| Podporované typy pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| LAN radič: | Realtek RTL8111H |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Hmotnosť lítia na batériu: | 0,07 g |
| Typ batérie: | CR2032, Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Hmotnosť batérie: | 3 g |
| Počet článkov batérie: | 1 |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 717 g |
| Výška balenia: | 52 mm |
| Hĺbka balenia: | 235 mm |
| Šírka balenia: | 265 mm |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal: | 1 kusov |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Maximálne rozlíšenie: | 4096 x 2160 px |
| HDCP: | Áno |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 1 |
| Clear CMOS tlačidlo: | Áno |
| Spínač vymazania CMOS: | Áno |
| Desktop Management Interface (DMI) verzia: | 2.7 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with electronics to prevent electrostatic damage., Do not dispose of the motherboard in the ordinary rubbish bin; the product requires special disposal., Before starting any maintenance or installation, disconnect the product from the power supply. |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 2 |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 3 |
| Vstup: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Konektor USB: | USB Typ-A |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 2 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Konektor TPM: | Áno |
| Celkový počet SATA konektorov: | 2 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| Konektor pre ventilátor: | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| USB 2.0 konektory: | 1 |
| Konektor predného panela: | Áno |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| Počet konektorov ATX zdroja: | 1 |
| Audio konektor: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
