MSI Z790 GAMING PLUS WIFI základná doska Intel Z790 LGA 1700 ATX
Kód: PLYMIS1700054Podrobný popis
MSI Z790 GAMING PLUS WIFI základná doska Intel Z790 LGA 1700 ATX| Dodávané káble | SATA |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Čip základnej dosky | Intel Z790 |
| Farba | Čierna |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Šírka | 243,8 mm |
| Hĺbka | 304,8 mm |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| Kompatibilné procesory | Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold |
| Podporované pätice procesorov | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Podporované frekvencie pamäte | 4800 MHz, 6200, 5600, 6800, 5800, 6600, 7200, 5000, 6000, 5200, 6400 MHz, 7000, 5400 |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Maximálna vnútorná pamäť | 192 GB |
| ECC kompatibilné | Non-ECC |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 7200 MHz |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Počet M.2 (M) slotov | 4 |
| PCI sloty | 4 |
| Upozornenia | Avoid direct contact with electronics to prevent electrostatic damage., Before starting any maintenance or installation, disconnect the product from the power supply., Do not dispose of the motherboard in the ordinary rubbish bin; the product requires special disposal. |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, PCI Express |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Podpora RAID | Áno |
| RAID level | 0, 1, 5, 10 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Výstupný S / PDIF port | Áno |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory | 1 |
| Konektor TPM | Áno |
| Konektor predného panela | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| USB 2.0 konektory | 4 |
| Počet konektorov SATA III | 6 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 4 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4711377134712 |
| Dodávané káble: | SATA |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Čip základnej dosky: | Intel Z790 |
| Farba: | Čierna |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Šírka: | 243,8 mm |
| Hĺbka: | 304,8 mm |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| Kompatibilné procesory: | Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold |
| Podporované pätice procesorov: | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Podporované frekvencie pamäte: | 4800 MHz, 6200, 5600, 6800, 5800, 6600, 7200, 5000, 6000, 5200, 6400 MHz, 7000, 5400 |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 192 GB |
| ECC kompatibilné: | Non-ECC |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 7200 MHz |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Počet M.2 (M) slotov: | 4 |
| PCI sloty: | 4 |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with electronics to prevent electrostatic damage., Before starting any maintenance or installation, disconnect the product from the power supply., Do not dispose of the motherboard in the ordinary rubbish bin; the product requires special disposal. |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, PCI Express |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Podpora RAID: | Áno |
| RAID level: | 0, 1, 5, 10 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 1 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Výstupný S / PDIF port: | Áno |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory: | 1 |
| Konektor TPM: | Áno |
| Konektor predného panela: | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 4 |
| Počet konektorov SATA III: | 6 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 4 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
