Základná doska Asrock H610M-HVS/M.2 D5 GEN5
Kód: PLYASR1700079Podrobný popis
Základná doska Asrock H610M-HVS/M.2 D5 GEN5| Dodávané káble | SATA |
| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Čip základnej dosky | Intel H610 |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Hĺbka | 193 mm |
| Šírka | 244 mm |
| Kompatibilné procesory | Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i7 14th Gen |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Počet pamäťových slotov | 2 |
| Podporované frekvencie pamäte | 4800 MHz, 5600 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 128 GB |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| LAN radič | Realtek 8111H |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| HDCP | Áno |
| Verzia HDCP | 2.3 |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Iris Xe Graphics |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet PS/2 portov | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| 12V konektor napájania | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Konektor detekcie otvorenej skrinky | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| USB 2.0 konektory | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| Konektor TPM | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4711581492448 |
| Dodávané káble: | SATA |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Čip základnej dosky: | Intel H610 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Hĺbka: | 193 mm |
| Šírka: | 244 mm |
| Kompatibilné procesory: | Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i7 14th Gen |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Počet pamäťových slotov: | 2 |
| Podporované frekvencie pamäte: | 4800 MHz, 5600 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 128 GB |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| LAN radič: | Realtek 8111H |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| HDCP: | Áno |
| Verzia HDCP: | 2.3 |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Iris Xe Graphics |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet PS/2 portov: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Konektor detekcie otvorenej skrinky: | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| Konektor TPM: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
