Základná doska ASUS Prime B760M-K D4 Intel B760 LGA 1700 micro ATX
Kód: PLYASU1700061Podrobný popis
Základná doska ASUS Prime B760M-K D4 Intel B760 LGA 1700 micro ATX| Dodávané káble | SATA |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky | Intel B760 |
| Typ základnej dosky | micro ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Výška | 36 mm |
| Šírka | 244 mm |
| Hĺbka | 211 mm |
| Pätica procesora | LGA 1700 |
| Podporované pätice procesorov | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Kompatibilné procesory | Intel® Core™ i5, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium® Gold |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Podporované typy pamäte | DDR4-SDRAM |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Podporované frekvencie pamäte | 2133, 4400 MHz, 3466, 3200 MHz, 5066, 3333, 3600, 3733, 4800 MHz, 4266, 2666, 5333 MHz, 4600, 3400, 4000, 5000, 2933, 2800, 3000, 2400 |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 5333 MHz |
| Počet pamäťových slotov | 2 |
| ECC kompatibilné | Non-ECC |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wake-on-LAN ready | Áno |
| Wi-Fi | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Výška balenia | 263 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 926,3 g |
| Hĺbka balenia | 51,5 mm |
| Šírka balenia | 270 mm |
| Hmotnosť | 528 g |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Počet M.2 (M) slotov | 2 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 4.x) | 2 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Upozornenia | Before starting any maintenance or installation, disconnect the product from the power supply., Avoid direct contact with electronics to prevent electrostatic damage., Do not dispose of the motherboard in the ordinary rubbish bin; the product requires special disposal. |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 6 |
| RAID level | 0, 5, 10, 1 |
| Počet podporovaných pevných diskov | 4 |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Podpora RAID | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Počet VGA portov | 1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Konektor USB | USB Typ-A |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| Počet PS/2 portov | 1 |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| 12V konektor napájania | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| S/PDIF výstupný konektor | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory | 1 |
| Konektor TPM | Áno |
| Počet COM konektorov | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4711387006917 |
| Dodávané káble: | SATA |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 11 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Čip základnej dosky: | Intel B760 |
| Typ základnej dosky: | micro ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Výška: | 36 mm |
| Šírka: | 244 mm |
| Hĺbka: | 211 mm |
| Pätica procesora: | LGA 1700 |
| Podporované pätice procesorov: | LGA 1700 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Kompatibilné procesory: | Intel® Core™ i5, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium® Gold |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Podporované typy pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Podporované frekvencie pamäte: | 2133, 4400 MHz, 3466, 3200 MHz, 5066, 3333, 3600, 3733, 4800 MHz, 4266, 2666, 5333 MHz, 4600, 3400, 4000, 5000, 2933, 2800, 3000, 2400 |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 5333 MHz |
| Počet pamäťových slotov: | 2 |
| ECC kompatibilné: | Non-ECC |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wake-on-LAN ready: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Výška balenia: | 263 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 926,3 g |
| Hĺbka balenia: | 51,5 mm |
| Šírka balenia: | 270 mm |
| Hmotnosť: | 528 g |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Počet M.2 (M) slotov: | 2 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 4.x): | 2 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Upozornenia: | Before starting any maintenance or installation, disconnect the product from the power supply., Avoid direct contact with electronics to prevent electrostatic damage., Do not dispose of the motherboard in the ordinary rubbish bin; the product requires special disposal. |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 6 |
| RAID level: | 0, 5, 10, 1 |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 4 |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Podpora RAID: | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Konektor USB: | USB Typ-A |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 4 |
| Počet PS/2 portov: | 1 |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| S/PDIF výstupný konektor: | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 1 |
| Konektor TPM: | Áno |
| Počet COM konektorov: | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
