Základná doska - ASRock B860 Pro RS
Kód: PLYASR1850021Podrobný popis
Základná doska - ASRock B860 Pro RS| Čip základnej dosky | Intel B860 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Hĺbka | 244 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Pätica procesora | LGA1851 |
| Kompatibilné procesory | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Maximálny počet SMP procesorov | 1 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 8666 MHz |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Bluetooth | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| LAN radič | Dragon RTL8125BG |
| Wi-Fi | Nie |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Upozornenia | Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Obnovenie poľa RAID | Áno |
| Podporované konfigurácie RAID | 0,1,5,10 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 6 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Vstup pre mikrofón | 1 |
| Počet portov antény Wi-Fi | 2 |
| Vstup | Áno |
| Počet portov USB 2.0 typu A | 2 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Počet konektorov pre ventilátory | 4 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-1851 |
|---|---|
| EAN: | 4711581490222 |
| Čip základnej dosky: | Intel B860 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Šírka: | 305 mm |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Pätica procesora: | LGA1851 |
| Kompatibilné procesory: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Maximálny počet SMP procesorov: | 1 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 8666 MHz |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Bluetooth: | Nie |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| LAN radič: | Dragon RTL8125BG |
| Wi-Fi: | Nie |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 1 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Upozornenia: | Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty., Avoid contact with liquids to prevent electronic damage., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Obnovenie poľa RAID: | Áno |
| Podporované konfigurácie RAID: | 0,1,5,10 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 6 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Vstup pre mikrofón: | 1 |
| Počet portov antény Wi-Fi: | 2 |
| Vstup: | Áno |
| Počet portov USB 2.0 typu A: | 2 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 4 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
