ASUS ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II AMD B550 Socket AM4 ATX
Kód: PLYASUAM40075Podrobný popis
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II AMD B550 Socket AM4 ATX| Dodávané káble | SATA |
| Dodávané ovládače | Áno |
| Typ zdroja | ATX |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Pro, Windows 10, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home x64 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Čip základnej dosky | AMD B550 |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Farba | Čierna |
| Výška | 68 mm |
| Hĺbka | 244 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Podporované pätice procesorov | Socket AM4 |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen 3000 Series |
| Maximálny počet SMP procesorov | 1 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Pätica procesora | Socket AM4 |
| Podporované frekvencie pamäte | 3200 MHz, 3866, 2666, 2800, 2133, 4400 MHz, 3466, 3600, 2400, 3000, 4000, 4600, 4133 |
| Maximálna vnútorná pamäť | 128 GB |
| Podporované typy pamäte | DDR4-SDRAM |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| ECC kompatibilné | ECC |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| LAN radič | Intel I225-V |
| Bluetooth | Áno |
| Wake-on-LAN ready | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| HS kód | 84733020 |
| Hmotnosť | 945 g |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov | 2 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty | 3 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Upozornenia | Avoid direct contact with sensitive electronic components., Store away from water and sources of moisture., Dispose of according to local electro-waste regulations. |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| RAID level | 10, 0, 1 |
| Podpora RAID | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Počet podporovaných pevných diskov | 6 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Výstupný S / PDIF port | Áno |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| Verzia DisplayPort | 1.2 |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Thunderbolt konektory | 1 |
| Počet konektorov pre ventilátory | 3 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 6 |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory | 1 |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin) | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED | Áno |
| Počet konektorov ATX zdroja | 1 |
| 12V konektor napájania | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motherboards Socket-AM4 |
|---|---|
| EAN: | 4711081453314 |
| Dodávané káble: | SATA |
| Dodávané ovládače: | Áno |
| Typ zdroja: | ATX |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Pro, Windows 10, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home x64 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| Čip základnej dosky: | AMD B550 |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Farba: | Čierna |
| Výška: | 68 mm |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Šírka: | 305 mm |
| Podporované pätice procesorov: | Socket AM4 |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen 3000 Series |
| Maximálny počet SMP procesorov: | 1 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Pätica procesora: | Socket AM4 |
| Podporované frekvencie pamäte: | 3200 MHz, 3866, 2666, 2800, 2133, 4400 MHz, 3466, 3600, 2400, 3000, 4000, 4600, 4133 |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 128 GB |
| Podporované typy pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| ECC kompatibilné: | ECC |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| LAN radič: | Intel I225-V |
| Bluetooth: | Áno |
| Wake-on-LAN ready: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| HS kód: | 84733020 |
| Hmotnosť: | 945 g |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloty: | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 2 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) sloty: | 3 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with sensitive electronic components., Store away from water and sources of moisture., Dispose of according to local electro-waste regulations. |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| RAID level: | 10, 0, 1 |
| Podpora RAID: | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 6 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Výstupný S / PDIF port: | Áno |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 4 |
| Verzia DisplayPort: | 1.2 |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Thunderbolt konektory: | 1 |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 3 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 6 |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory: | 1 |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin): | 1 |
| Pin konektor pre RGB LED: | Áno |
| Počet konektorov ATX zdroja: | 1 |
| 12V konektor napájania: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
